Допомагати легко! — Університет «КРОК»

Допомагати легко!

26 січня 2022 Новини та події

Подаруйте шанс на краще життя тваринам, які живуть у притулках та приєднуйтесь до благодійного фонду «Вусатий КРОК».

Минулого місяця наш Університет взяв під опіку песика Лешека, тепер кожного місяця відбуватиметься збір коштів, для його утримання. Опіка над нашим песиком коштує 900 грн на місяць, тому спільними зусиллями ми збираємо кошти, щоб життя маленького вухастика стало кращим Не будьте байдужими, будь-яка копієчка стане у нагоді! Про проєкт: Для людей, які не мають змоги тримати тваринку вдома, благодійний фонд Happy Paw створили проєкт «Опіка». На сайті фонду можна обрати одного або більше чотирилапих і щомісяця виділяти кошти на корм для нього/них. Усі зібрані кошти в Університеті ми будемо пересилати на рахунок фонду, а далі на них буде куплятися корм, для Лешека.

Реквізити картки для допомоги: 5169 3600 1652 7461 – Маліхова Валерія Антонівна (директор Культурного центру).

Мінімальний внесок на картку від 10 грн. Або звертайтеся до 421 каб., там знаходиться скринька для благодійності.

Щомісяця на інстаграм сторінці Студентської ради університету studrada.krok можна буде побачити звіт за передані кошти.

Оновлено: Середа, 26 січня 2022 13:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Допомагати легко!