Організаційно – комунікативні тренінги для першокурсників Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Організаційно – комунікативні тренінги для першокурсників Університету «КРОК»

03 вересня 2021 Новини та події

З 1 по 2 вересня 2021 року проходили організаційно-комунікативні тренінги з першокурсниками Університету «КРОК». Метою таких зустрічей є сприяння психологічній адаптації студентів до умов навчання; підвищення мотивації навчання; знаходження оптимальних моделей поведінки в студентському середовищі; знайомство з можливостями неформальної освіти.

Під час зустрічей здобувачі дізнались про основи корпоративної культури та традицій Університету; ознайомилися з основними постулатами Академічної доброчесності та Кодексу поведінки.

Проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наталія Наконечна Василівна та КРОКівська команда однодумців у складі:

• Слепенко Людмили Василівни – директора студентського офісу;
  • Зіміна Володимира Михайловича – директора центру інформаційних технологій;
  • Троцько Володимира Валентиновича – директора центру дистанційного навчання;
  • Карлова Олександра Федоровича – директора центру розвитку кар’єри;
  • Якименко Анастасії – кар'єрного консультанта;
  • Маліхової Валерії Антонівни – директора культурного центру, керівника вокальної студії;
  • Гольцевої Аліни Юріїівни – юрисконсульта юридичного відділу, керівника театру танцю;
  • Аджетей Вікторії – Голови Студентської Ради;
  • Наконечної Анастасії Ваксилівни – керівника проєктів та програм;
  • Морозової Софії – Голова культурно-розважального комітету;
  • Грязнова Данила – Голова спортивного комітету.

Були представлені програми та проєкти «КРОКу», які пропонують студентам низку можливостей для самоосвіти та розвитку кометентностей. Умови тренінгової роботи зі студентами надали можливість швидше познайомитись між собою, зробити перші кроки командної роботи та кожному учаснику презентувати себе.

Студентська рада Університету на чолі з Вікторією Аджетей, студенткою 3-го курсу спеціальності «Журналістика», познайомили першокурсників зі Студентськими кураторами, які впродовж навчального року, будуть супроводжувати студентську групу та допомагати їм опановувати ази студентського життя. Для Університету «КРОК» цей захід є традиційним і багато поколінь студентів пройшли цей шлях.

Нехай зірка кожного нового студента яскраво сяє в сузір’ї КРОКівської родини!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Комунікативні тренінги для першокурсників Університету «КРОК» // 2 вересня 2021 року

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 04 листопада 2021 15:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційно – комунікативні тренінги для першокурсників Університету «КРОК»