Психологічний курс «Пропедевтика психології» — Університет «КРОК»

Психологічний курс «Пропедевтика психології»

30 січня 2020 Новини та події

23 січня 2020 року в Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» розпочався курс занять, присвячених основам психологічної науки – «Пропедевтика психології».

Ведучий курсу – Владислав Владиславович Зубченко, старший викладач кафедри психології Університету «КРОК» та Київського юнгіанського інституту, - цікаво, з яскравими прикладами познайомив учасників з базовими темами загальної психології:

• Поняття психології: її об’єкт, предмет та принципи.
  • Структура психології: її мета, завдання та галузі.
  • Методи психології.

Учасники отримали велике задоволення від насиченого заняття, глибокої професійної компетентності та почуття гумору Владислава Владиславовича. Наступне заняття – у четвер, 29 січня 2020 року о 18.00 год. До курсу можна приєднатися з 2-го заняття.

Оновлено: Четвер, 30 січня 2020 18:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Психологічний курс «Пропедевтика психології»