Студенти КЕПІТу отримали почесні відзнаки Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ — Університет «КРОК»

25 травня 2019 Новини та події

Студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій завжди активно долучаються до науки, дослідницької діяльності і отримують від цього справжнє задоволення.

Цьогоріч наші юні науковці теж отримали свої почесні нагороди під час урочистих церемоній відзначення переможців, призерів та активних учасників ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ.

21 травня 2019 року така церемонія відбулася у відділенні філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді, в гостинних стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Цього дня наші студенти отримали почесні відзнаки: Емілія Голубєва – I місце (секція «Соціологія», науковий керівник – канд. пед. наук, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» А.П. Хорошенюк); Дар’я Серпун – II місце (секція «Правознавство»).

22 травня 2019 року у читальній залі Університету «КРОК» теж відбулося свято науки за участю учнів-членів відділення економіки Київської МАН. Серед нагороджених – студенти Коледжу: Емілія Голубєва – III місце (секція «Економічна теорія та історія економічної думки», науковий керівник – канд. економ. наук, доц. кафедри національної економіки та фінансів Університету «КРОК» І.І. Румик); Катерина Товкач – номінація «за активну участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт» (секція «Фінанси, грошовий обіг кредит», науковий керівник – канд. економ. наук, доц. кафедри національної економіки та фінансів Університету «КРОК» С.М. Плетенецька).

Щиро дякуємо нашим студентам, їхнім науковим керівникам за натхненну, самовіддану та творчу дослідницьку роботу. Від душі вітаємо з видатними успіхами та досягненнями!

Оновлено: Понеділок, 27 травня 2019 15:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти КЕПІТу отримали почесні відзнаки Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ