Добро творити легко! — Університет «КРОК»

Добро творити легко!

20 грудня 2018 Новини та події

19 грудня 2018 року волонтерська група студентів Коледжу вже вдруге відвідала Пугачівський дитячий будинок-інтернат.

19 грудня велике свято добра – День Святого Миколая. Саме цього дня волонтерська група студентів КЕПІТу: Горбань Аня, ПЄС/17к, Целованська Поліна, Ек/16к, Зубець Ірина та її мама, МА/17к, Бойко Олег, ІПЗі/18к, Бойко Тетяна, ПЕС-17к, Михайлова Катерина, ПР/ЄС-18к, Квітко Дарина, ПР/ЄС-18к, Гукайло Даша, ПР/ЄС-18к, Ананенко Аліна, ПР/ЄС-16к, Плугіна Даша, ПР/ЄС-16к, разом із заступником директора з виховної роботи Степаненко Наталією В'ячеславівною та завідувачем відділення загальноосвітньої підготовки вже вдруге побували в Пугачівському дитячому будинку-інтернаті.

Дітям із різними вадами здоров’я було відвезено смачні подарункові набори (адже сьогодні День святого Миколая), постільну білизну, засоби особистої гігієни, пральні порошки, миючі та очищувальні засоби, банні рушники, крупи, консерви, одяг та м'які іграшки.

Дякуємо студентам-першокурсникам за активну участь у ярмарку солодощів у рамках проекту «Краплина в морі», завдяки якому було зібрано 17 430 грн.

За важливий внесок у цю благодійну справу також висловлюємо вдячність батькам студентів:

Марцоня Олександра, ФКін/16к, Форостянка Олександра, ОПСІК/15к, Жубржицького Олексія, Ек2/16к, Крапівіна Єгора, ФКін/16к, Касьяненко Аліни, ГО/15к, Шпакович Марії, КНга/18к, Кобенка Дмитра, КНга/18к, Зубець Ірини, МА/17к, Говорової Наталі, А/17к, Черновської Анни, ГРСБ-2/17-к, Борисенкова Романа, КНга/18к, Ліхачова Дмитра, ФІН-ІН/18к, Дорошенко Марії, П/ЄС-18к, Ростанюка Романа, ФКін/18к, Юркіна Миколи, ПТСБ/17к, Михайлюка Івана, ІПЗі /18к, Целованської Поліни, ЕТ/16к, Гусака Данііла, Ек2/16к, Олексієва Дениса, КНга/16к, Сидоренка Костянтина, КНма/18к, Соляного Олександра, ІПЗі/18к, Мякоти Максима, ІПЗі/17к.

Оновлено: Понеділок, 01 липня 2019 15:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Добро творити легко!