Вітаємо юридичний факультет зі святом! — Університет «КРОК»

Вітаємо юридичний факультет зі святом!

08 жовтня 2012 Новини та події

Вітаємо юридичний факультет зі святом!З 3 по 8 жовтня 2012 року Університет «КРОК» святкував 18-ту річницю юридичного факультету.

Організаторами події виступили: департамент зі студентських питань, адміністрація юридичного факультету та Студентська рада факультету. Святкова програма включила проведення веселої акції з іграми та конкурсами. Пізніше в актовій залі відбувся урочистий концерт, під час якого вітали всіх співробітників юридичного факультету та пройшла урочиста церемонія нагородження студентів.

Почесну відзнаку «Кращий студент юридичного факультету» отримали: Жданова Юлія, Яковлєва Катерина, Савченко Владислав, Гвоздьов Борис, Шевчук Антон, Самойленко Наталія, Шевченко Антон, Осадча Аліна, Шелест Денис, Чиж Марина, Бондаренко Катерина, Щербина Неля – спеціальність «Правознавство»; Варламова Марина, Абдуллаєва Анастасія, Кривдюк Леся, Леляк Анна, Лісовські Ольга, Фільковська Любов, Шкварчук Анастасія – спеціальність «Психологія».

За допомогу в організації заходу висловлюється щира подяка: Катерині Яковлевій (IІІ курс), Юлії Ждановій (ІІ курс), Борису Гвоздьову (ІІ курс), Денису Шелесту (ІІ курс), Аліні Осадчій (І курс) та Антону Шевченку (І курс).

Вітаємо юридичний факультет із річницею та бажаємо розвитку і нових досягнень.

Оновлено: П'ятниця, 13 червня 2014 16:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо юридичний факультет зі святом!