Розпочав роботу студентський науковий гурток — Університет «КРОК»

Розпочав роботу студентський науковий гурток

18 листопада 2016 Новини та події

У середу, 16 листопада 2016 року, відбулось перше засідання новоствореного студентського наукового гуртка «Науково-психологічні дослідження та кількісна обробка їх результатів».

Діяльність гуртка спрямована на поглиблення знань, оволодіння уміннями та навичками здійснення наукових досліджень у галузі психології з подальшою кількісною обробкою отриманих результатів (з використанням статистичних та математичних методів). Керівник гуртка – доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Подшивайлов Федір Михайлович – є автором алгоритму аналізу нелінійного зв’язку психологічних параметрів особистості.

На засіданнях гуртка в легкій та доступній формі відбувається вивчення сучасних математичних і статистичних методів у психології, зокрема із використанням програм SPSS та Microsoft Excel. Засідання гуртка відбуваються щосереди з 17:30 по 18:50 у приміщенні Університету.

Оновлено: Понеділок, 26 грудня 2016 15:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Розпочав роботу студентський науковий гурток