Церемонія вручення дипломів — Університет «КРОК»

Церемонія вручення дипломів

11 вересня 2015 Новини та події

10 вересня 2015 року відбулася церемонія вручення дипломів.

Вітаємо з отриманням дипломів випускників департаменту заочного навчання: бакалаврів з міжнародної економіки, менеджменту ЗЕД, логістики, маркетингу.

Зичимо, щоб знання, які Ви отримали в стінах Університету, сприяли Вашому кар'єрному зростанню, матеріальному благополуччю і особистому щастю! Бажаємо творчих успіхів і нових досягнень!

Цього року Ви отримали нові дипломи Університету «КРОК» та додатки до дипломів європейського зразка.

Університет «КРОК» запрошує всіх бажаючих продовжити навчання для здобуття ступеня магістра або спеціаліста.

За детальною інформацією звертайтеся до Приймальної комісії: 455-57-57, кабінет 316.

Запрошуємо Вас, шановні випускники, долучитися до Асоціації випускників «КРОКу», яка дозволяє підтримувати зв’язки на основі спільних особистісних, професійних, персональних та суспільних цінностей тим, хто отримав освіту в нашому Університеті. Більше інформації можна дізнатися на офіційному сайті АВУ «КРОК»

Пропонуємо Вашій увазі фото!

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Випуск ДЗН 10.09.2015

Оновлено: Понеділок, 05 жовтня 2015 15:37