Вітаємо випускників КЕПІТу 2015 року! — Університет «КРОК»

Вітаємо випускників КЕПІТу 2015 року!

17 липня 2015 Новини та події

Свято вручення дипломів, яке цього року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій проходило 7–13 липня, – надзвичайна подія. Подія, яка запам'ятовується на все життя. До неї з хвилюванням готувалися всі: випускники, працівники Коледжу та Університету, Студентська рада Коледжу. Хвилювання читалося і на обличчях батьків. І це зрозуміло, адже КЕПІТ мав сказати «До побачення!» студентам, які за роки навчання стали частиною великої родини «КРОКу». Не обійшлося без теплих вітальних слів від кураторів та викладачів. Представники Студентської ради Коледжу та екологічного клубу «ЛОТОС» вручили подяки тим випускникам, які віддали свої серця студентству та розвитку нових проектів.

Започатковану в цьому році в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій «Пам'ятну відзнаку «З КЕПІТом у серці – з КРОКом назавжди» за наукову, екологічну, проектну, студентську діяльність в урочистій атмосфері вручали випускники попередніх років. Так, випускник 2014 року за спеціальністю «Обслуговування програмних систем і комплексів», дизайнер комп'ютерної графіки, людина, віддана Коледжу, Атрощенко Георгій вручив відзнаку Ченчик Оксані. Випускники 2013 року – юрист ТОВ «Алмарк Україна» Карпєєва Олександра та керівник компанії, юрист, психолог, офіцер Збройних сил України Гайдучок Олег вручили відзнаки випускникам спеціальності «Правознавство» Овсієнко Вероніці, Остапюк Анастасії, Польовик Катерині, Пижову Олександру, Малому Вадиму, Дяченко Вікторії, Атаманчук Вікторії. Випускниця 2010 року, керівник проектів та програм департаменту з розвитку Університету «КРОК» Роменська Аніта вручила відзнаку Чаюну Дмитру («Маркетингова діяльність»), Капустянській Ользі та Мороз Анні («Комерційна діяльність»). Випускник 2011 року, голова інформаційного комітету Студентської ради Коледжу Кравцов Денис і випускник 2013 року, автор логотипу Коледжу, людина, віддана КЕПІТу, Машовець Олег вручили відзнаки Хрістман Карині, Пукасу Валерію, Коляді Владиславі («Фінанси і кредит»). Також у залі звучали слова подяки від самих випускників.

Щиро дякуємо батькам за виховання дітей, які протягом років навчання у Коледжі проявили себе як особистості, здатні глибоко мислити, долати труднощі, досягати гідних результатів. Дякуємо за довіру та вибір нашого навчального закладу. Також Коледж висловлює вдячність усім, хто допомагав в організації та проведенні церемоній: першому проректору Університету Шарову Олегу Ігоровичу, проректору з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наконечній Наталії Василівні, завідувачу кафедри державно-правових дисциплін Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК», доктору юридичних наук, професору, заслуженому юристу України, лауреату премії імені Ярослава Мудрого, Герою України Французу Анатолію Йосиповичу, проректору, декану юридичного факультету, кандидату юридичних наук, професору Гіжевському Володимиру Казімировичу, декану факультету економіки та підприємництва Кахуті Надії Дмитрівні, доктору економічних наук, завідувачу кафедри фінансів, обліку і аудиту, відміннику освіти України Грушку Віктору Івановичу, голові циклової комісії Коледжу, асистенту секції цивільно-правових дисциплін кафедри державно-правових дисциплін Двірській Оксані Василівні, асистенту секції конституційного, адміністративного та міжнародного права кафедри державно-правових дисциплін Баликіній Людмилі Ігорівні, старшому викладачу кафедри менеджменту та маркетингу Азояну Артему Акоповичу, голові циклової комісії Коледжу, кандидату педагогічних наук, доценту Хорошенюку Андрію Павловичу, голові циклової комісії Коледжу, старшому викладачу Пазєєвій Ганні Михайлівні, голові циклової комісії Коледжу, кандидату економічних наук, куратору груп «Економіка підприємства» і «Комерційна діяльність» Лелюк Олесі Олександрівні, голові циклової комісії Коледжу, кандидату технічних наук, доценту Чернозубкіну Ігорю Олександровичу, викладачу Коледжу Кузьменко Ользі Юріївні, голові циклової комісії, старшому викладачу секції фізичного виховання Кондес Тетяні Василівні, кураторам груп Калібабчук Віті Юріївні, Базан Ользі Володимирівні, Шемчуку Віталію Олександровичу, Гритчиній Дарії Василівні, Карапетяну Олександру Робертовичу. Бажаємо вам усіляких благ, оптимізму, здоров'я, процвітання та звершень в ім'я розбудови єдиної і незалежної України!

Оновлено: П'ятниця, 17 липня 2015 18:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо випускників КЕПІТу 2015 року!