Травневі тренінги від Клубу успішних викладачів «TeachWell» — Університет «КРОК»

Травневі тренінги від Клубу успішних викладачів «TeachWell»

05 серпня 2015 Новини та події

25 травня 2015 року відбулася зустріч Клубу успішних викладачів «TeachWell», в рамках якої було проведено 2 міні-тренінги:

1. «Що таке стрес? Шукаємо причини та долаємо наслідки»

Учасники тренінгу дізналися, що таке «дерево» стресу, які симптоми стресу; пройшли тести на визначення рівня стресу; отримали рекомендації та опанували практичні прийоми подолання стресу; оволоділи методами саморегуляції та самовідновлення протягом робочого дня.

Спікер: Тетяна Запорожець, кандидат філософських наук, доцент кафедри суспільних наук Університету «КРОК», бізнес-тренер.

2. «Гармонійне життя без вигорання»

Під час тренінгу учасники дізналися:

1. Які п'ять «маячків» вказують, що Ви на шляху до емоційного вигорання;
  2. Якими є основні джерела та техніки відновлення життєвих сил і енергії;
  3. Як повернути радість від своєї роботи.

Спікери: Тамара Поліщук, автор проекту «MarafON», директор Центру розвитку кар'єри, тренер з особистісного розвитку, кар'єрний консультант; Вікторія Закарчевна, автор проекту «MarafON», керівник напрямку підбору персоналу та консалтингу компанії «Newbreed», практикуючий психолог, тренер.

Дякуємо професіоналам за цікаві та змістовні виступи, а учасникам за небайдужість та прагнення до саморозвитку!

* Клуб успішних викладачів «TeachWell» – майданчик для професійного вдосконалення спеціалістів вищих навчальних закладів, які є успішними фахівцями або прагнуть до успіху.

Формат діяльності Клубу передбачає:

•  Проведення тренінгів, майстер-класів і ділових ігор (1 раз на місяць, 3–4 год.);
  •  Здійснення професійного навчання (організація семінарів, тренінгів, освітніх проектів);
  •  Позиціонування та просування високопрофесійних викладачів;
  •  Здійснення мозкових штурмів з розв’язання актуальних проблем, що виникають у викладачів вищої школи;
  •  Створення нових проектів за участю окремих та всіх членів Клубу;
  •  Організацію екскурсiй та освiтнiх турів (по Україні і за кордон);
  •  Забезпечення кадрового резерву з кращих зовнішніх учасників;
  •  Співпрацю з подібними клубами в Україні та інших країнах.

Приєднуйтеся до спільноти Клубу на Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та не пропускати цікаві події.

Оновлено: Середа, 05 серпня 2015 18:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Травневі тренінги від Клубу успішних викладачів «TeachWell»