Вітаємо учасників проекту «Я – ведучий!» — Університет «КРОК»

Вітаємо учасників проекту «Я – ведучий!»

27 лютого 2013 Новини та події

Вітаємо учасників проекту «Я – ведучий!»Протягом лютого 2013 року в Університеті «КРОК» відбувся проект «Я - ведучий», який був ініційований та організований випускниками Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Метою даного проекту було навчання та підготовка ведучих для проведення студентських заходів. Організаторами виступили студенти IV курсу Кравцов Денис, Майданова Вікторія та Верейці Стефанія, які навчаються на економічному факультеті Університету, та за підтримки Студентської ради коледжу та деканату КЕПІТу. В рамках навчання проводилися тренінги та заняття з ораторського мистецтва, режисури, постановки на сцені, мотивації, мистецтва володіти собою. Ведучими-учасниками стало 8 студентів І та ІІ-го курсів Коледжу, а саме, Коляда В., Нестерчук К., Гольцева А., Овсієнко В., Пукас В., Корженко О., Ожинський В., Лемешко А.

В результаті інтенсивної підготовки майбутніх «зірок» КРОКу, відбувся концерт, під час якого всі учасники продемонстрували отримані навички у проведенні заходу та декламували монологи.

Учасники проекту «Я – ведучий» отримали чудові знання, які значно покращили їх навички у проведенні заходів. Студенти були рекомендовані до участі в культурному житті «КРОКу», та отримали відповідні сертифікати.

Оновлено: Понеділок, 17 березня 2014 16:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо учасників проекту «Я – ведучий!»