Київський коледж нерухомості відсвяткував «Солодкі 16» — Університет «КРОК»

Київський коледж нерухомості відсвяткував «Солодкі 16»

20 травня 2014 Новини та події

Минулого тижня Київський коледж нерухомості відсвяткував своє 16-річчя. У цьому році концертно-вітальне дійство відбувалося під гаслом «Повноліття — ще не півстоліття!»

14 травня 2014 року в актовій залі «КРОКу» зібралися представники керівництва Університету, викладачі, студенти і бізнес-партнери Коледжу.

Програма святкування включала розповідь про найважливіші етапи життя коледжу за 16 років, жартівливі привітання викладачам від студентів і концертні номери.

У вітальному слові проректор Університету Н.В. Наконечна відзначила цікаві традиції Коледжу, серйозний інтелектуальний потенціал викладацького складу, енергійність та небайдужість студентів.

Кульмінацією святкування стало вручення іменних стипендій Всеукраїнського громадського об'єднання «Асоціація фахівців оцінки» за особливі успіхи у вивченні оціночних дисциплін кращим студенткам Коледжу — Кочугуровій Олександрі й Коровченко Юлії. Стипендії вручили голова цієї організації С.Й. Максимов та її виконавчий директор Г.А. Юрченко (до речі, випускниця заочного відділення Коледжу).

Завершилося дійство урочистим запаленням свічок на іменинному торті.

Усі учасники свята отримали заряд позитивних емоцій і гарного настрою.

Оновлено: Вівторок, 20 травня 2014 21:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Київський коледж нерухомості відсвяткував «Солодкі 16»