Новій Студраді Університету - нових звершень! — Університет «КРОК»

Новій Студраді Університету - нових звершень!

11 листопада 2008 Новини та події

Новій Студраді Університету - нових звершень!11 листопада пройшла V Звітно-виборча Конференція студентів Університету "КРОК". 2007-2008 рік роботи Студентської ради було ухвалено більшістю делегатів оцінкою задовільно. У новий склад Студентської Ради було обрано: Сперчун Надія (3 курс, ФЕП) - голова Студради Університету. Члени Студради Університету: Іванов Єгор (3 курс, ФЕП), Дмитро Лиганов (3 курс, ФЕП), Забелло Алла (4 курс, Коледж), Євген Петрунець (3 курс, ФЕП), Щепетильникова Єлизавета (2 курс, ФМВ), Денікевич-Левіна Лілія (2 курс, ФМВ). Вітаємо! Бажаємо шалених ідей, креативних проектів та якісної роботи!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новій Студраді Університету - нових звершень!