Школа майбутнього дипломата: зустріч з Б.М. Базилевським — Університет «КРОК»

Школа майбутнього дипломата: зустріч з Б.М. Базилевським

15 березня 2018 Новини та події

24 лютого 2018 року в рамках Школи майбутнього дипломата відбулася зустріч з Борисом Миколайовичем Базилевським.

Борис Миколайович Базилевський – видатний український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол в Ірландії (2008-2010 рр.), Генеральний консул України в Чикаго (1995-2005 рр.).

Б.М. Базилевський у своєму виступі перед слухачами Школи майбутнього дипломата поділився досвідом дипломатичної служби, розповів про власну кар’єру дипломата, перший досвід роботи у Пакистані. Звернув увагу на те, якою є сучасна зовнішня політика України. Під час зустрічі Б.М. Базилевський представив складну клопітку працю над першим законом про зовнішню політику України, одним із авторів якого був сам. Борис Миколайович відповів на питання слухачів, пов’язані з сучасним станом дипломатичних служб та організацій. Надзвичайний і Повноважний Посол України побажав успіхів та подальших звершень усім слухачам Школи майбутнього дипломата.

Оновлено: П'ятниця, 16 березня 2018 09:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа майбутнього дипломата: зустріч з Б.М. Базилевським