Готельне обслуговування

Галузь знань «Сфера обслуговування»

Готельне обслуговування

Розвиток туристичної галузі – важливий чинник розвитку економіки держави. Провідне місце в структурі туризму належить готельному господарству. Працівник цієї сфери не лише має володіти глибокими професійними знаннями, а й повинен бути спеціалістом у своїй справі, дотримуватися культури надання послуг, вимог етикету, бути ерудованим, комунікабельним, дисциплінованим.

Готельна справа є перспективним напрямом, і в останні роки багато випускників шкіл звертають увагу на можливість здобуття відповідної освіти. З огляду на актуальність підготовки фахівців у сфері готельного бізнесу в Коледжі відкрито спеціальність «Готельне обслуговування».

Ця спеціальність орієнтована на творчих і активних юнаків і дівчат, які мають бажання реалізувати себе у сфері послуг. Вона особливо приваблива для тих, хто бачить себе в сімейному бізнесі, мріє про власне мале або середнє підприємство.

Із кожним роком стрімко зростає кількість готелей в усьому світі. Україна не залишається осторонь. Багато ініціативних молодих людей, які мають підприємницький хист та чимало свіжих ідей, вирішують скористатися потенціалом нашої країни, відкритої для подорожей, багатої на природні дива, безцінні історичні пам’ятки, талановитих і гостинних людей. У готельній справі дуже важлива роль кожного працівника, адже завдяки персоналу, з яким спілкується гість, складається враження про заклад, з’являється чи, навпаки, зникає бажання повертатися до нього ще раз. І саме спеціальність «Готельне обслуговування» дає можливість стати потрібним у команді людей, які створюють комфорт і затишок для мандрівників і туристів.

До дисциплін, які вивчають студенти спеціальності, належать такі: «Світове готельне господарство», «Географія туризму», «Організація та технологія обслуговування в готелях», «Організація і технологія обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Професійний етикет». Крім того, майбутні фахівці з готельного обслуговування вивчають дві іноземні мови. Також вони опановують курс «Ділова іноземна мова».

У рамках спеціальності «Готельне обслуговування» передбачено різні види практик на провідних підприємствах сфери послуг. До викладання професійних дисциплін залучаються фахівці з досвідом роботи в готельному та туристичному бізнесі.

Вступати до Коледжу на цю спеціальність можна після закінчення 9 чи 11 класів. Термін навчання становитиме, відповідно, 3 роки і 5 місяців або 2 роки і 5 місяців. Випускники Коледжу за спеціальністю «Готельне обслуговування» можуть продовжити опановувати фах на освітньо-кваліфікаційному рівні «бакалавр» зі старшого курсу за напрямом, що належить до відповідної галузі знань.

Фахівець із готельного обслуговування може займати посади адміністратора і чергового адміністратора, оператора автоматизованого розрахунку, портьє, покоївки, завідувача поверхом (секцією), чергового на поверсі.

У подальшому за умови продовження навчання він матиме змогу працювати на таких посадах, як організатор готельної діяльності, менеджер із готельно-ресторанного бізнесу, керівник готелю тощо.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Навчальні програми » Освіта в галузі туризму » Готельне обслуговування