Освіта з комп'ютерних наук

галузь знань «Інформатика та обчислювальна техніка»

Одні з найбільш затребуваних і високооплачуваних на сьогодні спеціалістів – фахівці з IT. Вони потрібні практично на будь-якому підприємстві, у будь-якій організації. Їхні функціональні обов’язки можуть бути різними – від усунення несправності оргтехніки до розробки нових складних програм. Нині користуються попитом спеціалісти, які адаптують готові програми до потреб конкретних компаній, а також фахівці з розробки та підтримки сайтів.

Особливість здобуття ІТ-освіти в Університеті «КРОК» і Коледжі економіки, права та інформаційних технологій – отримання базових знань щодо потенційних джерел витоку інформації та методів організації безпеки підприємства, а також посилена економіко-управлінська підготовка.

В Університеті «КРОК» фахівців із комп'ютерних наук готують: Коледж економіки, права та інформаційних технологій | Інститут інформаційних та комунікаційних технологій

• Тел.: +38 044 455-57-57

Ви тут: Навчальні програми » Освіта з комп'ютерних наук