Проєктна діяльність — Університет «КРОК»

Проєкти. Акції. Ініціативи

«КРОК» – Університет, який постійно розвивається та вдосконалюється. Кожен має можливість запропонувати та реалізувати власний проєкт, корисну ідею або цікаву ініціативу.

Ми відкриті до співпраці!

Сьогодні Університет реалізовує свої проєкти за такими основними напрямами:

•   Суспільство. Ми активно реалізовуємо соціальні проєкти, спрямовані на розбудову відповідального за свої вчинки суспільства, та благодійні проєкти, які допомагають у соціалізації молоді з особливими потребами
  •   Довкілля. Ми прагнемо формувати у своїх співробітників, студентів та партнерів екологічно свідоме мислення та впроваджувати ефективні технології економного використання ресурсів
  •   Співробітники. Ми надаємо можливості фахової та соціальної реалізації кожному з наших співробітників, сприяємо постійному професійному та науковому зростанню і створюємо умови для здорової та комфортної діяльності
  •   Вступники – Студенти – Випускники. Нашим вступникам ми надаємо можливість вибору актуальної професії за покликанням через реалізацію програм профорієнтації; студентам Університету – розвиватися професійно та особистісно, поєднуючи якісну освіту за фахом з проєктами неформальної освіти та забезпечуючи для цього комфортну інфраструктуру; випускникам – підтримувати зв’язки та налагоджувати нові контакти через Асоціацію випускників Університету «КРОК»

Перелік проєктів/акцій/ініціатив Університету (за алфавітом):

Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність