«Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» — Університет «КРОК»

«Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»

Менеджер

Кабінет ###
(+38 044) ###-##-##, вн. ###

Ми працюємо для Вас
Пн. - Пт.: ##:00 - ##:00
Cб. - Нд.: ###

Я склав ЗНО! Я - Супергерой

Як стати Супергероєм? Скласти ЗНО!

Як отримати екоторбу або стати власником cмартфона LG G2 mini?
Взяти участь в акції «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»

Вітаємо абітурієнтів з успішним закінченням школи!
Прийшов Ваш час пройти шлях від вступника до Студента.
З власного досвіду ми знаємо, що цей період потребує багато зусиль та енергії,
тому хочемо підтримати Вас і зарядити позитивними емоціями.

Про те, хто ми і як стати Супергероєм :)

Я склав ЗНО! Я - Супергерой

Ми – студенти Університету «КРОК». І вже 4-й рік поспіль в місті Києві під час одного з найважливіших тестів ЗНО – з української мови та літератури – проводимо акцію «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!».

Наша мета – зробити цей день позитивним і незабутнім та підняти «супергеройський» дух.

Саме тому на пунктах тестування учасники отримують значки «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!», а також флаєри для одержання цінних подарунків від Університету «КРОК» та участі в розіграші суперпризу від партнера Акції – компанії LG.

Еко-торба

Про подарунки та призи :)

Цього року ви можете стати власником екоторби справжнього Супергероя!

Цей подарунок отримають перші 100 учасників, які з 11.07 по 31.07.2014 прийдуть із флаєрами Акції до кабінету 316 Університету «КРОК» (вул. Лагерна, 30–32).

Еко-торба

Завдяки Асоціації випускників Університету «КРОК» та нашому партнеру компанії LG суперприз цьогорічної Акції – смартфон LG G2 mini.

Цей приз отримає справжній Супергерой!

Для участі в розіграші необхідно лише кілька кроків:

• КРОК 1 – обрати Університет «КРОК» як один з п’яти можливих вишів для вступу.
  • КРОК 2 – подати документи на програми бакалаврату денної форми навчання (з 11.07 по 26.07.14) та заповнити анкету учасника розіграшу в рамках Акції «Я склав ЗНО! Я – Супергерой» (деталі в каб. 316).
  • КРОК 3 – взяти участь у розіграші суперпризу – смартфона LG G2 mini, який відбудеться з 26.07 до 10.08.2014 (точна дата та місце проведення буде анонсована учасникам особисто).

Про важливе :)

Ми щиро бажаємо Вам успіхів на наступних тестах ЗНО!

Долучайтеся до нас у facebook та слідкуйте за життям одного з найбільш студентських ВНЗ Києва!

Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » Проєктна група «SPG» » Проекти » «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»