Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» — Університет «КРОК»

Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК»

10 березня 2015 Оголошення

За традицією Асоціація випускників «КРОКу» проводить до дня народження Університету, який ми будемо святкувати 15 травня 2015 року, Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» для кращих студентів нашої alma mater.

Метою Конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.

За результатами Конкурсу може бути надано дві стипендії студентам Університету (починаючи з третього курсу) та/або студентам випускних курсів Коледжу денної форми навчання, які мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства.

Однією з умов участі в Конкурсі є написання есе «Мої кроки до успішного майбутнього».

Звертаємо увагу, що окремі члени та партнери АВУ «КРОК» також можуть присудити учасникам додаткові чи заохочувальні нагороди, що можуть полягати як у матеріальному, так і в моральному заохоченні. Зокрема, цього року ми вже втретє готові вручити «Зелену премію» за практичний внесок у розвиток «зелених» ідей.

Прийом заявок триває до 13 квітня 2015 року.

Запрошуємо випускників та партнерів Асоціації долучатися до формування призового фонду Конкурсу!

Оновлено: Вівторок, 14 квітня 2015 17:49

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК»