Університет «КРОК» створив безкоштовний мобільний додаток для підготовки до ЗНО — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» створив безкоштовний мобільний додаток для підготовки до ЗНО

06 травня 2014 Оголошення

«КРОК» вирішив допомогти абітурієнтам підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання і створив мобільний додаток «ЗНО – Супергерой».

Власникам мобільних пристроїв під управлінням операційної системи Android він доступний для безкоштовного завантаження в Play Маркет (Google Play).

Мобільний додаток містить велику базу реальних тестів зовнішнього незалежного оцінювання минулих років, автентичну систему підрахунку результатів, актуальну та корисну інформацію для абітурієнтів, зручний і широкий функціонал.

Для проходження тестування в «ЗНО – Супергерой» не потрібний постійний доступ до Інтернету. Користувачі можуть ділитися своїми результатами з друзями в соціальних мережах.

Наразі в додатку доступні тести з географії, історії України, математики, української мови та літератури, біології, фізики, хімії, англійської мови.

Відтепер кожен, хто готується до складання ЗНО-2014, зможе завантажити мобільний додаток і з користю проводити свій вільний час.

«ЗНО – Супергерой» – тренуйся завжди і всюди :)

Завантажити мобільний додаток можна за посиланням.

Оновлено: Середа, 30 липня 2014 14:36

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Університет «КРОК» створив безкоштовний мобільний додаток для підготовки до ЗНО