Показати матеріали по тегу: освіта дорослих — Університет «КРОК»
29 квітня 2024 Новини та події

25 квітня 2024 року освітня спільнота Університет «КРОК» долучилась до першого засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.

17 квітня 2024 Новини та події

Вельмишановні колеги!

Департамент розвитку освіти дорослих Університету «КРОК» засвідчує Вам свою повагу!

16 квітня 2024 Новини та події

Сучасна освіта передбачає необхідність вивчення якісно нових інструментів креативної взаємодії з соціальними медіа, у тому числі йдеться про використання стратегій SMM просування в соцмережах та медіабрендування, створення цікавого освітнього контенту й формування якісної, відкритої, мотивуючої комунікації зі стейкголдерами освітнього процесу на різноманітних платформах сучасних соціальних мереж.

15 квітня 2024 Новини та події

Нещодавно в Університеті «КРОК» на базі Департаменту освіти дорослих відбулися курси підвищення кваліфікації з опанування інструментів Moodle «Розвиток інформаційно-комунікаційних навичок в організації дистанційного формату навчального процесу». До навчання долучились слухачі з Університету «КРОК», а також науково-педагогічні працівники з інших закладів освіти.

Сторінка 1 з 3