Підприємство як об’єкт управління через призму «Теорії організації» — Університет «КРОК»

ПІДПРИЄМСТВО ЯК ОБ’ЄКТ УПРАВЛІННЯ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ «ТЕОРІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ»

02-30 травня 2024 р.

Сертифікаційний курс «Підприємство як об’єкт управління через призму «Теорії організації» передбачає вивчення теоретичних засад та оволодіння практичним інструментарієм для дослідження, управління, створення та розвитку сучасних організацій.

Актуальність курсу обумовлена сучасними тенденціями розвитку організацій, трансформацією їх структур і культури.

Мета курсу полягає у формування здатності досліджувати сучасні організації, ефективно управляти діючими організаціями та створювати нові організації на засадах системного підходу, відповідності Цілям сталого розвитку та орієнтації на потреби розвитку конкретних територій / громад.

Лектор:

Орлова-Курилова Ольга Володимирівна

доктор економічних наук, доцент, професор кафедри інформаційного менеджменту, математики та статистики, навчально-наукового інституту інформаційних та комп'ютерних технологій Університету «КРОК».

• Формат проведення: онлайн (на платформі Teams)

Напрями розвитку додаткових компетенцій:

• розвиток професійних компетентностей з менеджменту підприємств;
  • розвиток навичок розрізняти та аналізувати різні види організацій;
  • оцінювання переваг та недоліків в діяльності підприємств;
  • співставлення впливу факторів зовнішнього середовища на складові внутрішнього середовища організації;
  • вибудова комунікаційних зв’язки організацій з громадами для подальшого сталого розвитку;
  • проєктування різних типи організаційних структур;
  • синтезування компонентів іміджу й культури організації.

ПРОГРАМА СЕРТИФІКАЦІЙНОГО КУРСУ

День тижня Дата
Тема Зміст теми
Четвер 02.05.2024
17:55-19:15
Тема 1. Методологічні засади теорії організації (направлена на досягнення РН1, РН2) Поняття організації та сутність теорії організації. Законодавча основа функціонування організацій в Україні. Еволюція теорії організації. Формування термінології організації. Закони організації. Принципи організації. Етапи розвитку організації, концепція життєвого циклу організації. Приклади прояву законів та визначення міри застосування принципів організації у діяльності підприємств. Класифікація організацій.
Четвер 02.05.2024
19:20-20:40
Тема 2. Зовнішнє й внутрішнє середовище організації (направлена на досягнення РН3, РН4) Взаємозв’язок організації з зовнішнішнім середовищем. Фактори та змінні зовнішнього та внутрішнього середовища організації. Будова організації. Взаємозв’язок факторів зовнішнього та внутрішнього середовища організацій. Досягнення Цілей сталого розвитку у національному та регіональному розрізах.
Четвер 09.05.2024
Четвер 09.05.2024
Четвер 15.05.2024
17:55-19:15
Тема 3. Організаційний процес (направлена на досягнення РН1, РН2) Поняття, зміст та види організаційних процесів. Структура та тривалість ділових процесів. Організування та раціоналізація ділових процесів. Характеристика і зміст управлінських процесів в організації. Приклади практичного вирішення задач організації ділових процесів.
Четвер 15.05.2024
Четвер 23.05.2024
17:55-19:15
Тема 4. Організаційне проєктування (направлена на досягнення РН5) Сутність та етапи організаційного проєктування. Вимоги до організаційної структури підприємства. Методи проєктування організаційних структур. Процес проєктування організаційних форм управління. Етапи організаційного проєктування. Оцінка ефективності організаційних форм управління.
Четвер 23.05.2024
Четвер 30.05.2024
17:55-19:15
Тема 5. Культура організації (направлена на досягнення РН6) Поняття організаційної культури. Концептуальні підходи до формування організаційної культури. Моделі організаційної культури. Елементи та функції організаційної культури на підприємстві. Типи і норми організаційної культури підприємства. Основи конфліктології. Аналіз рівня організаційної культури підприємства.
Четвер 30.05.2024
19:20-20:40

Результати навчання які слухач досягне після проходження курсу:

• РН1. Аналізувати різні види організацій,
  • РН2. Оцінювати переваги та недоліки в діяльності організацій.
  • РН3. Співставляти впливи факторів зовнішнього середовища на складові внутрішнього середовища організації.
  • РН4. Вибудовувати комунікаційні зв’язки організацій з громадами для подальшого сталого розвитку.
  • РН5. Проєктувати різні типи організаційних структур.
  • РН6. Синтезувати компоненти іміджу й культури організації.

Початок занять – з 17:55-16:40, тривалість 20 ак.год.

Період навчання – з 02 по 30 травня 2024 року.

Слухачі, що пройшли курс

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Курси з підвищення кваліфікації » Підприємство як об’єкт управління через призму «Теорії організації»