ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ КАРТУНОВА О.В. — Університет «КРОК»

ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ КАРТУНОВА О.В.

25 червня 2014 Оголошення

Допоможіть врятувати життя Видатного вченого, улюбленого викладача, наставника, батька,
чоловіка та просто чудової людини
КАРТУНОВА ОЛЕКСІЯ ВАСИЛЬОВИЧА!!!

Ми – сім’я, друзі, колеги, аспіранти і студенти Олексія Васильовича, весь трудовий колектив Університету економіки та права «КРОК», звертаємося до всіх Небайдужих із Великою Надією на Вашу допомогу у врятуванні життя видатної особистості України, доктора політичних наук, професора, академіка УАПН, Заслуженого діяча науки і техніки України, автора численних наукових праць, одного із засновників політології та етнополітології в Україні Картунова Олексія Васильовича.

Олексій Васильович у 2011 році вже мав одну операцію в Національному інституті раку та річну хіміотерапію і переміг цю найбільш страшну, небезпечну та підступну хворобу. Але, на жаль, його знову спіткало тяжке випробування – відбувся рецидив хвороби у печінці. Діагноз – гастроінтестінальна стромальна пухлина (GIST). Проте лікарі Національного інституту раку запевняють – шанси на його повне одужання реально великі!!!

Потрібне термінове лікування та непомірно велика сума коштів (1 місяць хіміотерапії – 49–50 тис. грн). Строк лікування – 1 рік.

Кошти можна переказувати на ім’я дружини
Маруховської-Картунової Ольги Олександрівни
(моб. 096-582-27-55)
на картку Приватбанку

Також Ви можете особисто принести кошти в каб. 320 в Університеті «КРОК»

Минулого разу, в 2011 році, Олексій Васильович боровся з хворобою самотужки. Сьогодні потреба у Вашій підтримці є життєво важливою!!!

Щиросердно сподіваємося та звертаємося до всієї України, наукової та освітянської спільноти, всієї громадськості –
ДОПОМОЖІТЬ ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ ОЛЕКСІЯ ВАСИЛЬОВИЧА!!!

Оновлено: Вівторок, 30 вересня 2014 10:31

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ КАРТУНОВА О.В.