Спільні освітні програми

Особливість Університету «КРОК» – впровадження оригінальних освітніх програм, метою яких є надання додаткових можливостей для студентів.

Завдяки співпраці з вищими навчальними закладами Європи Університет реалізує дві спільні освітні програми, навчання за якими ведеться англійською мовою, а після успішного виконання вимог студенти отримують українські державні дипломи бакалаврів/магістрів та дипломи бакалаврів/магістрів університету Австрії або Нідерландів.

  • Україно-нідерландська програма «Подвійний диплом» із бізнес-адміністрування

    Програма реалізується у співпраці з вищими навчальними закладами Нідерландів. Її історія розпочинається у 1999 році. Програма призначена для студентів вищих навчальних закладів, які вчаться за економічними або управлінськими напрямами підготовки. Молоді люди паралельно навчаються в Університеті «КРОК» чи іншому навчальному закладі України та Університеті прикладних наук для професіоналів у сфері бізнесу, що розташований у Нідерландах. Студенти мають можливість отримати два дипломи бакалавра – український та голландський, що визнається в усіх європейських країнах.
  • Україно-австрійська програма з експортноорієнтованого менеджменту

    Програма розроблена у співпраці з Університетом прикладних наук (м. Кремс, Австрія). Вона дає студентам можливість отримати європейські дипломи. Навчання здійснюють висококваліфіковані викладачі і практики, які безпосередньо беруть участь в експортній діяльності. 60% предметів викладається англійською мовою. Лектори з австрійського університету залучені до реалізації програми.

Ці програми є результатом спільної розробки навчальних планів Університетом «КРОК» та університетами Європи відповідно до Болонської системи і поєднують досвід кваліфікаційних програм навчальних закладів.

Також Університет «КРОК» співпрацює з навчальними закладами Австрії, Нідерландів, Польщі, Німеччини, Чехії та інших країн, реалізуючи міжнародні проекти і програми обміну та стажування студентів.

Слід зазначити, що в Університеті «КРОК» за понад два десятки років з часу його заснування навчалися студенти з 30 країн світу.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Навчальні програми » Спільні освітні програми