Україно-нідерландський проект «Подвійний диплом»

Координатор програми
Дробина Анна Олександрівна


Начальник управління
міжнародного співробітництва
Лотарєв Андрій Григорович

Кабінет 418
(+38 044) 455-69-86, вн. 153
(+38 044) 456-71-91, вн. 118

Ми працюємо для Вас
Пн. – пт.: 9:00 – 18:00
Перерва: 13:00 – 14:00
Cб., нд.: вихідні

Програма «Подвійний диплом» за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» реалізується Університетом «КРОК» спільно з Нідерландським університетом прикладних наук для професіоналів у сфері бізнесу (Dutch University of Applied Sciences for Business Professionals – DUASBP). Головна мета участі в проекті для студентів – отримання якісної освіти за рівнем бакалавра відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Україно-нідерландський проект «Подвійний диплом»

ПРО DUASBP

Нідерландський університет прикладних наук для професіоналів у сфері бізнесу знаходиться в місті Бреда. Професор Jan van Zwieten RI, RA, RO (1960) є одним із директорів Інституту психічного здоров’я в Нідерландах. Із 1997 року він керує приватними навчальними закладами, зокрема і DUASBP.

Мета DUASBP полягає в тому, щоб ви якомога швидше отримали диплом із бізнес-адміністрування і ступінь бакалавра. Це стає можливим завдяки визнанню попереднього навчання (APL).

Програма має компетентнісно-орієнтований підхід, який передбачає, що студент набуває необхідних для бакалавра з бізнес-адміністрування компетенцій завдяки професійній практиці.

Приватні і державні університети Нідерландів

DUASBP – це приватний нідерландський університет. Як і в багатьох інших країнах, у Нідерландах існує система приватних і державних університетів. У державних університетах плата за навчання порівняно невисока. Держава компенсує їм витрати на надання освіти студентам, які успішно завершили навчання.

Приватним університетам уряд не надає жодної фінансової підтримки. Відповідно студенти цих закладів сплачують за своє навчання більше. Такі університети, як правило, менші за розміром і більшою мірою зорієнтовані на ринок. Вони більше спеціалізуються на працюючих фахівцях, які хочуть отримати дипломи бакалаврів, або на компаніях, що бажають провести тренінги для персоналу.

Оскільки державна освіта добре фінансується і держава гарантує її доступність більшості населення, то приватні університети можуть привабити студентів лише високою якістю навчання та спеціальними програмами.

Ступінь бакалавра в DUASBP

Навчання для здобуття ступеня «Бакалавр із бізнес-адміністрування» триває 3–4 роки залежно від попереднього рівня освіти. 2-й та 3-й роки є так званим основним періодом навчання. Протягом першої половини 4-го року навчання студенти зосереджуються на вивченні таких предметів: лідерство, підприємництво, поведінка особистості, управління конфліктами і державне право. Останнє півріччя присвячене написанню бізнес-плану.

СТРУКТУРА ТА ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ»

Переваги програми визначаються її унікальними характеристиками. Основні з них:

 • міжнародний диплом акредитованого нідерландського університету;
 • компетентнісний підхід до навчання з формуванням «портфоліо компетенцій»;
 • практикоорієнтоване навчання;
 • сучасний методичний підхід;
 • розвиток підприємницьких навичок;
 • наставництво як частина навчальної концепції.

Викладання здійснює команда висококваліфікованих та досвідчених українських і нідерландських викладачів. Усі вони поєднують педагогічну діяльність із практичною у сферах, що належать до кола їх викладання. Це гарантує тісне поєднання теорії та практики під час занять. Навчання здійснюється за допомогою інтерактивних методів і орієнтоване на задоволення індивідуальних потреб студента.

БАКАЛАВР ІЗ БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ
(BBA – Bachelor of Business Administration)

Спеціальність «Бізнес-адміністрування» сьогодні є однією з найбільш популярних та поширених у світі. Академічний ступінь «Бакалавр із бізнес-адміністрування» присуджується фахівцям, які підготовлені до роботи в бізнесі та управлінні. Випускники цієї програми володіють відповідними знаннями та навичками, а також мають своєрідний світогляд, який ґрунтується на глибокому розумінні особливостей ринкової економіки та її можливостей, функцій і економічної ролі держави, усвідомленні соціальної відповідальності бізнесу та необхідності цивілізованих етичних норм його ведення. Програма підготовки розрахована на тих, хто планує в майбутньому претендувати на відповідальні позиції в бізнесі.

Програма «Подвійний диплом – ВВА» охоплює основні функціональні сфери спеціальності, а саме: менеджмент, організаційну поведінку, бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, продажі, управління операціями, інформаційні технології, право, управління людськими ресурсами. Навчальний план програми має яскраво виражену практичну спрямованість. Його реалізація сприяє індивідуальному удосконаленню через розвиток таких якостей, як вміння приймати рішення та вести переговори, здатність до командної роботи, лідерство, навичок комунікації та презентації.

Освіта, заснована на компетенціях

Програма «Подвійний диплом» використовує систему освіти, побудовану на компетенціях. Компетенції – це поєднання теоретичних знань, особистих навичок та професійного ставлення. Ми вважаємо, що неможливо підготувати практичних фахівців, навчаючи їх лише теорії. Студенти повинні знати, як застосовувати теорію у практичних ситуаціях, та мати правильне професійне ставлення.

Програма «Подвійний диплом» побудована на профілях компетенцій, розроблених у тісній співпраці з бізнес-середовищем.

Визнання попередньої освіти (RPL)

Програма «Подвійний диплом» передбачає використання спеціального інструменту оцінки, розробленого в DUASBP – «Визнання попередньої освіти» (RPL). Це означає, що студенти можуть бути звільнені від деяких частин бакалаврської програми відповідно до їхнього професійного досвіду. Для запровадження та затвердження такого інструменту в освітній системі DUASBP спеціально розробив методику особистого оцінювання RPL.

Використовуючи цей метод, можна оцінити професійний досвід та наявні компетенції кожного студента. Процес оцінювання складається з декількох частин, включаючи письмовий компонент та співбесіду з фахівцями. Звільнення від конкретних дисциплін надається за результатами оцінювання та з урахуванням портфоліо з підтверджувальними документами.

ТРИВАЛІСТЬ ТА ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ

Програма розрахована на 3–4 роки залежно від попередньої освіти.

Заняття проводяться двічі на місяць по суботах із 9:00 до 15:00. Додатково учасники програми безкоштовно залучаються до тренінгів, майстер-класів, семінарів з актуальних проблем.

Початок занять: перший рік – листопад; наступні роки – вересень.

Вартість навчання
І рік – € 700
ІІ рік – € 800
ІІІ рік – € 900
ІV рік – € 1000
Усього: € 3400

Стажування

Україно-нідерландський проект «Подвійний диплом»

Невід'ємним елементом програми є стажування в Нідерландах після завершення трирічного циклу навчання. Тривалість стажування – 7–10 днів.

Програма стажування в Нідерландах складається з двох частин:

Частина І. Академічна програма:

 • Міжнародний бізнес
 • Бізнес із Нідерландами: крос-культурний менеджмент
 • Лідерство
 • Бізнес-візити до нідерландських компаній

Частина IІ. Культурна програма:

 • Екскурсія Амстердамом
 • Відвідання музеїв Амстердама
 • Відвідання морського узбережжя
 • Відвідання Гааги

Орієнтовна вартість стажування: € 700–800.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Навчальні програми » Спільні освітні програми » Україно-нідерландська програма