Найближчим часом

Університет «КРОК» святкує свій 27-й день народження!

15 травня 2019 Архів оголошень

15 травня 2019 року Університет «КРОК» святкує свій день народження – 27 років!

В Університеті заплановано цілу низку урочистих подій, присвячених святкуванню 27-ї річниці від дня заснування Університету. Програма святкових заходів:

•   13 травня Accessories Show: показ творчих робіт Аліни Гольцевої, юрисконсульта, а також хореографа Університету читальна зала бібліотеки
  •   13 травня Відкрите правління АВУ «КРОК», на якому будуть презентувати себе та свої проектні ідеї учасники Конкурсу стипендій від випускників «КРОКу» читальна зала бібліотеки
  •   15 травня урочисті збори трудового колективу актова зала
  •   15 травня відкриття виставки творчих робіт читальна зала бібліотеки
  •   16 травня урочисте зібрання студентівактова зала
  •   17 травня зібрання кавалерів знака «Шани» читальна зала бібліотеки
  •   18 травня Фестиваль «КРОК» збирає друзів»/День відкритих дверей

Чекаємо Вас на святкуванні дня народження Університету «КРОК», адже лише разом усі викладачі, співробітники та студенти  втілюють ту славнозвісну КРОКівську родинну атмосферу, якою відомий наш навчальний заклад!

Оновлено: П'ятниця, 17 травня 2019 14:14

Ви тут: Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Університет «КРОК» святкує свій 27-й день народження!