Правила прийому у 2017 році

Правила приема в 2017 году

7. Документи про вищу освіту державного зразка для осіб, які навчаються за державним замовленням, виготовляються вищими навчальними закладами та видаються за рахунок коштів державного бюджету, а для осіб, які навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб, вартість документів про вищу освіту включається у вартість навчання. Гранична вартість документів про вищу освіту державного зразка та перелік інформації, яка повинна міститися у документі про вищу освіту, встановлюються Кабінетом Міністрів України. (Стаття 7. Розділ II Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII)

Правила прийому до Університету «КРОК» у 2017 році

Зміни до Правил прийому до Університету «КРОК» у 2017 році

Додаток 1. Перелік рівнів вищої освіти, спеціальностей та спеціалізацій, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання (зі змінами)

Додаток 2. Перелік напрямів підготовки для прийому на навчання на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (спеціаліста), ступінь бакалавра (магістра), для здобуття ступеня бакалавра (зі змінами)

Додаток 3. Перелік напрямів підготовки для прийому на навчання осіб, які здобули ступінь бакалавра, для здобуття ступеня магістра (зі змінами)

Додаток 4. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів) (зі змінами)

Додаток 5. Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту

Додаток 6. Правила прийому до аспірантури і докторантури у 2017 році

Додаток 7. Правила прийому до Інституту управління природними ресурсами у 2017 році

Додаток 7. Зміни до Правил прийому до Інституту управління природними ресурсами у 2017 році

Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі у 2017 році

Правила прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2017 році

Правила прийому на навчання до ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2017 році

Додаток 1. Перелік спеціальностей та спеціалізацій (освітніх програм), за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги, нормативні терміни навчання, можливість вступу для іноземців.

Додаток 2. Перелік конкурсних предметів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів).

Додаток 3. Перелік спеціальностей для прийому на навчання на другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Додаток 4. Перелік спеціальностей для прийому на навчання на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь бакалавра, магістра (спеціаліста) або мають повну загальну середню освіту та здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь вищої освіти не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю

Додаток 5. Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100-200.

Додаток 6. Правила прийому на навчання до Інституту управління природними ресурсами Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з додатками.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Умови вступу » Правила прийому у 2017 році