Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у ДИСТАНЦІЙНОМУ МОДУЛІ.
Для участі потрібно подати заявку: прізвище, ім’я, по-батькові та контактний телефон відправити на електронну пошту центру дистанційного навчання Університету «КРОК»: dist@a.krok.edu.ua (з поміткою «Школа майбутнього дипломата»). Долучайтеся!

Школа майбутнього дипломата

Університет «КРОК» разом з Українською Асоціацією зовнішньої політики запрошує учнів 10-11 класів та студентів випускних курсів коледжів до Школи майбутнього дипломата.

Головне завдання: ознайомлення із основами дипломатичної діяльності; формування підвалин розуміння зовнішньополітичних пріоритетів України; створення сприятливого клімату для визначення свого місця у міжнародному житті як представників громадянського суспільства, в майбутньому при відповідних умовах, як професійних дипломатів. Викладачі школи – це люди, які об’єдналися, щоб служити своєму народові в якості незалежних, об’єктивних, авторитетних професіоналів у сфері публічної зовнішньої політики.

Класичне визначення дипломатії міститься в «Оксфордському словнику англійської мови»: «Дипломатія – це здійснення міжнародних відносин шляхом переговорів; сукупність засобів, що їх використовують посли й посланники з метою забезпечення переговорного процесу». Що це все означає на практиці? Україна як суверенна, незалежна держава виконує внутрішні та зовнішні функції. Щодо останніх, то вони характеризуються як основні напрями діяльності держави за її межами у взаємовідносинах з іншими державами, міжнародними організаціями, світовими громадськими організаціями і світовим співтовариством у цілому. До цих функцій належать: організація співпраці з іншими суб'єктами міжнародних відносин, захист державного суверенітету, підтримка миру в регіоні та світі, боротьба з міжнародним тероризмом, захист прав своїх громадян за кордоном, культурний та освітній обмін тощо.

 
 
 

Чим ще цікава дипломатія? Дізнайтеся на заняттях. Можливо, це у подальшому стане Вашим фахом, адже молода людина з дипломатичною освітою має великі переваги на ринку праці. Тому що вона може знайти достойні відповіді на виклики сьогодення.

Викладачі та спікери Школи: видатні дипломати, науковці, міністри закордонних справ, Надзвичайні та Повноважні посли України, а також посли закордонних країн в Україні, керівники представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Слухачі Школи майбутнього дипломата будуть мати можливість відвідати Міністерство закордонних справ, деякі посольства зарубіжних країн, акредитовані в Україні, Секретаріат ГУАМ.

10 квітня 2018 року для зустрічі з Ткачем Дмитром Івановичем у рамках проекту «Історія успіху: люди які поруч» студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій підготували відео-відгук про «Школу майбутнього дипломата».

 
 
 

Участь у школі БЕЗКОШТОВНА

Після закінчення навчання слухачі отримують сертифікат. Найбільш успішні та активні – будуть нагороджені цінними подарунками. Випускники Школи отримують знижки в оплаті за навчання при вступі на спеціальності факультету міжнародних відносин Університету «КРОК»: один модуль – 5 %, два модулі – 10 %, 3 модулі – 15 % на перший рік навчання

Зустрічі Школи майбутнього дипломата у 2017-2018 н.р.

 

заняття відбуваються по суботах з 10:00 до 13:00

  •  1 модуль / 25 листопада, 2 грудня, 9 грудня 2017 року
  •  2 модуль / 10 лютого, 17 лютого, 24 лютого, 3 березня 2018 року
  •  3 модуль / 17 березня, 24 березня, 31 березня, 7 квітня 2018 року
  •  дистанційне навчання / з 24 листопада 2017 року

Дізнавайтеся більше: 067-506-88-16, NeMo-web@ukr.net, куратор: Момот Неля Миколаївна

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Проектна діяльність » Школа майбутнього дипломата