Навчальні підрозділи — Університет «КРОК»

Історія ННІМОД

Історія навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих

грудень 1999 р. - червень 2000 р.

Ліцензування магістерських програм "Інтелектуальна власність", "Якість, стандартизація та сертифікація", "Педагогіка вищої школи", "Проектний менеджмент" та програм перепідготовки та підвищення кваліфікації "Фінанси", "Банківська справа", "Економіка підприємства"

Вересень 2000 р.

Формування факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації  Перший набір слухачів на програми перепідготовки за спеціальностями "Економіка підприємства", "Банківська справа", "Фінанси"

Жовтень 2000 р.

Перший набір студентів за спеціальністю "Проектний менеджмент"

Червень 2001 р.

Державна акредитація за освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр" спеціальності "Проектний менеджмент"

Жовтень 2001 р.

Набір слухачів на програму перепідготовки за спеціальністю "Міжнародна економіка"

Грудень 2001 р.

Перший випуск магістрів за спеціальністю "Проектний менеджмент". Одинадцять з 19 випускників отримали сертифікати професійних проектних менеджерів Міжнародної асоціації управління проектами

Березень - квітень 2002 р.

Державна акредитація за освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр" спеціальності "Інтелектуальна власність". Випуск перших п'яти магістрів

Червень 2002 р.

Створення департаменту підвищення кваліфікації на факультеті післядипломної освіти

Липень 2002 р.

Перший випуск слухачів програм перепідготовки за спеціальностями "Економіка підприємства", "Банківська справа", "Фінанси"

Жовтень 2002 р.

Державна акредитація за освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр" спеціальностей "Педагогіка вищої школи" , "Управління навчальним закладом", "Якість, стандартизація та сертифікація". Ліцензування програм з підвищення кваліфікації за напрямками "Фінансовий директор", "Бухгалтерський облік та аудит", "Керівник маркетингового відділу", "Керівник комерційного підрозділу"

Грудень 2002 р.

Перший випуск магістрів за спеціальностями : "Педагогіка вищої школи" , "Управління навчальним закладом", "Якість, стандартизація та сертифікація"

Квітень 2004 р.

Ліцензування спеціальності "Адміністративний менеджмент" за освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр"

Вересень 2004 р.

За спеціальністю "Управління проектами" відкрито спеціалізацію "Зв'язки з громадськістю та пресою"

Жовтень 2004 р.

Набір слухачів за програмами перепідготовки "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" та "Облік і аудит"

Січень 2005 р.

Створення в структурі факультету післядипломної освіти Центру розвитку кар'єри

Жовтень 2005 р.

За спеціальністю "Управління проектами" відкрито спеціалізацію "Міжнародні проекти та програми".

Червень 2006 р.

Розпочато набір слухачів на магістерську програму "Бізнес-адміністрування"

Липень 2007 р.

Розпочато набір слухачів на магістерські програми "Управління іноваційною діяльністю", "Управління фінансово-економічною безпекою".

01.09.07 р.

На базі факультету магістерської підготовки та післядипломної освіти рішенням засновників створено навчально-науковий інститут з однойменною назвою.

червень 2008 р.

Перший випуск магістрів за спеціальністю "Бізнес-адміністрування"

серпень 2008 р.

Перемога у тендері Держкомзему України серед ВНЗ за Проектом "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток кадастру" (Позика Світового банку)

вересень 2008 р.

Набір слухачів на програми перепідготовки за спеціальностями "Логістика", "Маркетинг".

листопад 2008 р.

Створення кафедри "Адміністрування бізнесу"

лсічень 2009 р.

Перемога у конкурсі Київського міського центру зайнятості серед ВНЗ за 15 програмами підвищення кваліфікації.

червень 2009 р.

Створення в структурі навчально-наукового Інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Центру консалтингових послуг "КРОК-консалтинг"

жовтень 2009р.

Відкриття програм навчання осіб "третього віку"