Тестодром (тести ЗНО онлайн безкоштовно) — Університет «КРОК»

Тестодром

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО-2015

Шановні випускники! Майбутні абітурієнти ВНЗ!

Сьогодні система тестування стала невід’ємною складовою української освіти. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) дозволяє вирішити багато проблем, дає можливість об’єктивно оцінити результати вашої роботи, якість отриманих вами знань.

За останні роки в нашій країні була проведена серйозна робота щодо впровадження тестових технологій. ЗНО стало не лише ланкою, що пов’язує загальноосвітні та вищі навчальні заклади, а й тим елементом в оцінюванні, який відіграє значну соціальну роль, робить всю систему освіти більш прозорою для суспільства.

Із 2008 року в Університеті економіки та права «КРОК» працює проект «Тестодром», головна мета якого – допомогти старшокласникам і випускникам попередніх років підготуватися до успішного проходження тестів ЗНО. Ви маєте змогу безкоштовно оцінити свої знання, використовуючи комп'ютерну базу Університету або користуючись ресурсами нашого сайту. До ваших послуг велика тестова база, що включає тести ЗНО минулих років і тренувальні тести.

Сподіваємось, що запропоновані тести допоможуть вам краще підготуватися та успішно скласти ЗНО-2015.

Перелік дисциплін, із яких можна пройти тестування:

• Українська мова та література
  • Історія України
  • Географія
  • Фізика
  • Хімія
  • Біологія
  • Англійська мова

Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » Тестодром (тести ЗНО онлайн безкоштовно)