Освітньо-професійна програма «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» + поглиблене вивчення іноземної мови | фаховий молодший бакалавр — Університет «КРОК»

Вступники на спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» в Коледжі навчаються за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» з отриманням додаткових компетенцій та поглибленим вивченням іноземної мови.

Ця освітньо-професійна програма дає можливість конкретизації фаху й набуття глибших знань у рамках професії. На рівні молодшого бакалавра отримання додаткових компетенцій у межах освітньо-професійної програми починається з другого курсу, коли з'являються можливості вибору з переліку запропонованих дисциплін. До цього часу студент має можливість змінити напрям підготовки за попереднім узгодженням з директором Коледжу без академічної різниці.

У 2010 році Коледж економіки, права та інформаційних технологій відкрив спеціалізацію «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови», що стала відповіддю на зростаючі потреби у кваліфікованих фахівцях, які не лише мають глибокі знання в обраній спеціальності, а й на високому рівні володіють іноземними мовами, знають професійну термінологію та можуть якісно застосувати отриманні навички та компетенції у практичній діяльності.

У подальшому випускники за цією освітньо-професійною програмою можуть продовжити навчання за спеціальністю Університету «Фінанси, банківська справа та страхування» без складання академічної різниці.

Навчання за освітньо-професійною «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» з отриманням додаткових компетенцій та поглибленим вивченням іноземної мови передбачає роботу в невеликих академічних групах, застосування авторських навчальних програм та індивідуальних методик викладання. До проведення занять залучено висококваліфікованих викладачів, які стажувались і навчались за кордоном.

Студенти цієї освітньо-професійної програми – постійні учасники багатьох проєктів, що створені у Коледжі та Університеті. Саме вони виступають активом, який організовує студентів для участі в заходах у рамках міжнародного проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО», членом якого є Коледж. Участь у міжнародних проєктах, конференціях, модерування англомовних секцій, організація та проведення власних регіональних проєктів за участю представників міжнародних організацій – це неповний перелік можливостей, які мають студенти. Вони також залучені до реалізації та проведення країнознавчого просвітницького фестивалю «Діалог культур». Вони готують презентації і виступи іноземною мовою, спілкуються з послами та представниками посольств, виступають на секційних засіданнях. Мають можливість стати учасником семінарів, організованого за сприяння British Council в Україні, та реалізувати проєкти соціального спрямування.

Така неформальна освіта допомагає студентам удосконалити англійську мову, поглибити знання з професійної термінології, формує в них лідерські якості, ораторські здібності, вміння працювати у команді, допомагає реалізувати себе в сучасному світі.

Ключові професійні компетентності

Знання та вміння, яких набувають студенти в процесі навчання:

Основні дисципліни

Освітньо-професійна програма «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» з отриманням додаткових компетенцій та поглибленим вивченням іноземної мови створена на базі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» і передбачає вивчення студентами з ІІ курсу низки дисциплін англійською мовою: зокрема «Гроші та кредит» і «Фінанси». Для студентів збільшено кількість навчальних годин з іноземної мови за рахунок факультативів. Крім того, надається можливість факультативно вивчати німецьку мову, ділову англійську мову та макро і мікроекономіку англійською мовою.

Створені всі умови для отримання глибоких знань з фінансів, банківської справи та страхування з використанням професійної термінології іноземною мовою, формування компетентних та успішних фахівців, які здатні працювати в галузях, що потребують як економічних, так і лінгвістичних знань.

Практика

Студенти проходять виробничу практику, метою якої є перевірка знань і навичок, отриманих під час теоретичного навчання, апробація та розвиток вміння глибоко аналітично, логічно і творчо осмислювати процеси, що відбуваються у фінансовій сфері на національному та міжнародному рівнях.

Працевлаштування

У майбутньому випускники зможуть реалізувати себе в іноземних фірмах і компаніях, працювати спеціалістами державних фінансових органів і валютних підрозділів НБУ, комерційних банків, філій, представництв іноземних банків в Україні тощо.

Продовження навчання

Випускники з дипломом молодшого бакалавра можуть продовжити навчання для здобуття ступеня бакалавра, а в подальшому – магістра та доктора філософії.