INTERNATIONAL HIGHLIGHT EVENT — Університет «КРОК»

Найближчим часом

INTERNATIONAL HIGHLIGHT EVENT

01 лютого 2023 Архів оголошень

«Екологізація сучасного освітнього простору: основні вектори інноваційної трансформації та шляхи їх впровадження» проводиться в рамках реалізації проєкту Erasmus+ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» / CLIMAN 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP

1 лютого 2023 року в рамках реалізації Міжнародної конференції з розповсюдження результатів проєкту CLIMAN презентуємо Платформу відкритих лекцій, де можна буде отримати цікаву, пізнавальну та корисну інформацію від відомих науковців та експертів щодо сучасних масштабних екологічних викликів для нашої країни й для усього світу, а також щодо визначних трендів у галузі екологізації освітнього процесу.

International Highlight Event проводиться під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Міжнародного проєкту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» (Національний координатор мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні).

10:00-10:45 Лекція 1. GREEN PROJECT MANAGEMENT ЯК МЕХАНІЗМ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ. МІЖНАРОДНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД
Вікторія ХРУТЬБА
, завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Національного Транспортного Університету, доктор технічних наук, професор; член науково-методичної ради МОН України; член-кореспондент Транспортної Академії України

11:00-11:45 Лекція 2. СУЧАСНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ. ЕКОЛОГІЧНИЙ ТРЕНД