Святий Миколай єднає (проєкт Незламні) — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Святий Миколай єднає (проєкт Незламні)

05 грудня 2022 Архів оголошень

В чудеса вірити треба! Адже незабаром новорічні свята й Святий Миколай завітає до кожної домівки та обов'язково подарує надію, радість, світло і тепло! Сьогодні це особливо важливо! Сьогодні віра, єдність, любов - це потужна зброя у боротьбі за свободу України! А наші Захисники, наші Герої ЗСУ теж мають відчути нашу підтримку й міцні обійми!

Тому в рамках Марафону єдності в Коледжі та Університеті «КРОК» проєкт «Незламні» оголошує ініціативу «Святий Миколай єднає». Ласкаво просимо долучитись до ініціативи зі створення пресмачного печива, яке буде відправлене захисникам й захисницям України.

Як взяти участь? Варіанти долучення:

1. Приготувати власноруч печиво та принести до Коледжу для святкового пакування.
  2. Долучитись до спільного декорування печива в Коледжі, яке відбуватиметься з 5.12. по 9.12.

З 28.11 по 10.12 будемо створювати святкові пакуночки для надсилання нашим Героям та Героїням.

Координаторка ініціативи: студентка 3 курсу Коледжу, активістка проєкту «Незламні» Чуйченко Валентина.

Від усіх учасників дуже чекаємо на особливі фото, відео з родинного приготування печива, позначивши Коледж та Університет «КРОК» й #СвятийМиколайєднаєКРОК

Оновлено: Понеділок, 12 грудня 2022 15:31

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Святий Миколай єднає (проєкт Незламні)