Версія для друку

«PROF CAMP» – профорієнтаційний табір для школярів

30 жовтня 2017 Архів оголошень

30 жовтня – 4 листопада 2017 року

Канікули – найкращий час для профорієнтації

Осінь дарує пробудження і відкриває нові можливості. А осінні канікули – це найкращий час скористатися цими можливостями. Університет «КРОК» пропонує учням 9–11 класів стати учасниками цікавої пригоди – віднайти свою професію у незвичайному таборі для школярів.

Профорієнтаційний табір PROF CAMP – це яскраве і корисне дозвілля для старшокласників під час канікул. А ще це шість днів знайомств із професіями і спеціалістами, які їх презентують, ділові ігри, тренінги з особистісного розвитку, майстер-класи, психологічний тренінг з підготовки до складання ЗНО і ДПА, профорієнтаційне тестування, а також екскурсії на підприємства та в організації.

Учасники проекту вивчають особливості професій, спілкуючись з фахівцями під час майстер-класів. Вони відвідують аудиторські та IT-компанії, банківські та судові установи, готелі та юридичні фірми, інші українські й міжнародні підприємства, щоб відчути їхню атмосферу та познайомитися з нюансами роботи різних спеціалістів. Свої підприємницькі вміння школярі тренують під час захопливого бізнес-квесту. Також вони випробовують свої сили в економічній грі Cash Flow та імітаційній грі «Судове засідання».

Школярі активно долучаються до роботи табору і виконують важливе завдання – готують презентації своїх майбутній професій, щоб у заключний день роботи табору розказати про обраний фах власним батькам – почесним гостям проекту. Найкращих авторів презентацій визначає спеціальне журі.

У дружньому колі випускники табору відзначать завершення його роботи солодкою вечіркою.

Цієї осені табір працюватиме з 30 жовтня до 4 листопада.

Запрошуємо старшокласників до участі в проекті. Проведіть канікули з користю для свого майбутнього! Оберіть професію разом із PROF CAMP!

Детальна інформація – за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.

 

Відкриття Профорієнтаційного табору «PROF CAMP»
30 жовтня 2017 року
11:00 (реєстрація 10:30)

Цікаві майстер-класи

Командоутворення, психологічна підготовка до екзаменів, віртуальна реальність, майстерність створення яскравих презентацій

Презентація професій

Юрист, менеджер з туризму, психолог, маркетолог, фінансист, менеджер

Ділові ігри

Судове засідання «Moot court», «Сash flow»

Екскурсії

Господарський суд України, Бізнес-квест в «Junior-bank», «Adidas», Microsoft

… та ще безліч цікавих активностей та подарунків від нашого партнера MOYO.ua! Чекаємо на Вас!

Оновлено: Вівторок, 14 листопада 2017 14:42