Оголошення спеціалізованої ради К 26.130.04 – економічні науки
04 жовтня 2019 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.04 подано кандидатську дисертацію Вовченко Олени Владиславівни.

Тема дисертації:

• «Вплив інноваційної діяльності у промисловості України на економічну безпеку держави»
24 травня 2019 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.04 подано кандидатську дисертацію Ящук Тетяни Анатоліївни

Тема дисертації:

• «Механізм фінансування закладів вищої освіти в умовах нестабільності ринку освітніх послуг»
24 травня 2018 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.04 подано кандидатську дисертацію Гука Олега Вікторовича

Тема дисертації:

• «Стратегія підвищення конкурентоспроможності національної економіки в парадигмі сталого розвитку»
23 травня 2018 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.04 подано кандидатську дисертацію Голвазіна Олега Миколайовича