Департамент безпеки та охорони

Заступник ректора
Директор департаменту
Матковський Володимир Миколайович

(+38 044) 455-66-78, вн. 252
(+38) 067-430-52-83

Кабінет 110

Пост охорони
по вул. Табірна, 30-32
(+38 044) 455-57-55, вн. 226


Пост охорони
по вул. Парково-Сирецька, 6А
(гуртожиток)
(+38 044) 456-66-81

Для запитань та відповідей
[email protected]

Головною функцією департаменту є турбота про безпеку студентів і працівників Університету та коледжів. Крім того, серед обов’язків підрозділу – організація протипожежної безпеки.

Співробітники департаменту здійснюють відеоспостереження, наглядають за територією навчального закладу, проводять допуск до Університету за студентськими квитками та посвідченнями працівників.

Охорона Університету забезпечується цілодобово. Черговий адміністратор має можливість контролювати за своїм пультом ситуацію в закладі завдяки системі відеокамер, що встановлені на поверхах. Із відеозаписів формується архів, який зберігається в департаменті. Також до робочого місця адміністратора виведені пульти протипожежної безпеки. Університет обладнаний сучасними приладами попередження при пожежі.

З метою забезпечення порядку на сайті Університету передбачено можливість залишати конфіденційну інформацію про наміри чи вже скоєні порушення, про дії, що можуть завдати шкоди навчальному закладу або будь-кому з членів університетської спільноти. Отримана інформація обов’язково буде перевірена, і в разі потреби будуть вжиті необхідні заходи.

КОНФІДЕНЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Надана Вами інформація конфіденційна. Перевірці підлягає лише достовірнісь наданої інформації. Якщо Ви бажаєте отримати відповідь або приватно поспілкуватися, вкажіть контактну електронну адресу за для зв'язку. Для надання конфіденційної інформації скористайтеся формою за посиланням нижче.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Відправте своє запитання на адресу [email protected] або скористайтеся формою за посиланням нижче, вказавши електронну адресу, на яку бажаєте отримати персональну відповідь.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Структурні » Департамент безпеки і охорони