Акція «КРОКівські Династії» — Університет «КРОК»

Акція «КРОКівські Династії»

Шановні випускники Університету «КРОК»!
Звертаємо вашу увагу, що триває вступна кампанія для здобувачів на дистанційну форму навчання та запрошуємо вас долучитись до акції «КРОКівські Династії»

Велика КРОКівська родина є потужною спільнотою, але ми прагнемо невпинного зростання.

За майже тридцять років свого існування Університет «КРОК» випустив понад 30 тисяч студентів, серед яких є ті, хто отримав декілька вищих освіт, і є ті, хто навчалися цілими родинами. Втім, зі свого досвіду ми знаємо, що в Україні і поза її межами ще є багато тих, хто хотів би отримати якісну освіту у комфортних умовах, які створені у нашому Університеті. Однак, далеко не усі з них знають про справжні переваги навчання саме в Університеті «КРОК».

Яким би діджиталізованим не був наш світ, але, погодьтеся, що усі ми намагаємося отримувати важливу для нас інформацію з «живих» джерел, а саме від тих, кому довіряємо. Тож, ніхто крім випускників не зможе якнайкраще розповісти про переваги навчання у нашому Університеті.

І тому пропонуємо випускникам долучитися до доброї справи: допомогти отримати персональну знижку на навчання будь-кому, хто немає інших привілеїв, зазначених у Положенні про надання знижок в оплаті навчання

Як це зробити?

взяти участь в акції «КРОКівські Династії»

Хто може узяти участь?

випускник/випускниця Університету «КРОК» будь-якого року випуску, будь-якої спеціальності.

Чи будуть привілеї?

ТАК! (про це – у детальних умовах акції)

Умови акції:

  1. Участь в Акції «КРОКівські Династії» (далі – Акція) можуть брати випускники і випускниці Університету «КРОК» будь-якого року випуску, будь-якої спеціальності (далі – Учасник/Учасниця).
  2. Участь в Акції дає право Учаснику/Учасниці надання персональної рекомендації для вступу на навчання в Університеті «КРОК» будь-кому, чиї документи, відповідають чинним вимогам Правил прийому у 2021 році — Університет «КРОК» .
  3. Правила акції поширюються на освітні програми, вступ на які триває до 25 листопада 2021 року
  4. Підтвердженням того, що Ви є Учасником/Учасницею Акції і надали рекомендацію для навчання в Університеті «КРОК», є Сертифікат з персоніфікованим номером (далі – Сертифікат), який необхідно передати абітурієнту (у паперовому або електронному вигляді). Кількість абітурієнтів, які можуть вступати до Університету «КРОК» за одним Сертифікатом є необмеженою. Сертифікат буде надісланий Вам на електронну пошту.
  5. Абітурієнт разом з документами, які подає до приймальної комісії, має надати Сертифікат, який дає йому/їй право на отримання 10% знижки на навчання протягом 2021-2022 навчального року (першого і другого семестрів).
  6. Після укладання абітурієнтом договору на навчання і надходження першого платежу Учасник/Учасниця отримує на електронну адресу повідомлення з підтвердженням про отримання БОНУСу на 1000 гривень. БОНУС можна використати в такий спосіб: витратити/обміняти на послуги, що надаються в Університеті «КРОК», а саме: на навчання на будь-якій з освітніх програм, на курсах, участь у вебінарах, майстер-класах, отримання консультацій, погодинну оренду аудиторій, читальної зали (бібліотеки) з метою проведення власних заходів, зміст яких не суперечить вимогам чинного законодавства щодо діяльності ЗВО та карантинних обмежень.
  7. Учасник/Учасниця Акції може використати кожен БОНУС одноразово у період з моменту його отримання до 20 листопада 2022 року включно.
  8. Участь в Акції «КРОКівські Династії» надає Вам право здобути другу вищу освіту за будь-якою спеціальністю на особливих умовах.
  9. Для участі в акції зареєструйтесь.

Акція діє до 20 листопада 2021 року

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Центр дистанційного навчання » Акція «КРОКівські Династії»