Юридичне відділення

Ваша сила – віра в себе. Ваша свобода – відповідальність за власний розвиток. Ваші здібності – культура самостворення.

А. Смоловик

Професія юриста справедливо вважається однією з найдревніших і найшановніших. Уявити собі сучасне життя без величезної армії юристів просто неможливо. Саме вони допомагають нам розібратися в тонкощах правових процедур. Професія юриста – це насамперед величезний рівень відповідальності.

Для отримання юридичної освіти в Коледжі створені всі умови, але головне для бажаючого опановувати даний фах – мати до цього справжнє покликання і бути готовим до довготривалої та наполегливої праці.

Щоб повністю відповідати професійному рівню, юрист повинен знати Конституцію України, чинне українське законодавство, закони інших країн. Крім того, для нього дуже важливо вміти спілкуватися з людьми. Саме робота з людьми є основним обов'язком юриста. Ця професія відкриє перед вами ті сторони людського буття, які невідомі іншим.

Юридичне відділення Коледжу відповідає за підготовку молодших спеціалістів у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю:

  • 081 «Право»

Із 2016 р. в рамках спеціальності відкрито дві освітні програми:

Термін навчання – 4 роки на основі базової загальної середньої освіти і 3 роки на базі повної загальної середньої освіти. Кваліфікація фахівця: молодший спеціаліст із права.

Навчальний процес регламентується «Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах», затвердженим наказом Міністерства освіти України від 02.06.1993 № 161, законами України «Про освіту», «Про вищу освіту» та іншими нормативно-правовими документами.

Мета відділення полягає в тому, щоб наш коледж став одним із провідних юридичних коледжів України, а якість наданих у ньому освітньо-юридичних послуг відповідала найвищим світовим стандартам. Наша філософія – максимальне задоволення освітніх потреб студентів та підвищення правової культури.

До організації навчальної практики залучають фахівців-практиків. За результатами проведення ґрунтовних і різнобічних практик студенти отримують сертифікати про набуття додаткових професійних компетенцій за професіями: 4144 «Діловод», 3412 «Страховий агент», 3423 «Інспектор із кадрів» (за Класифікатором професій ДК 003:2010). Виробничу практику (судову та юридичну) студенти проходять у юридичних компаніях, організаціях, установах, Вищому адміністративному суді України, Київському апеляційному адміністративному суді та в інших судах загальної юрисдикції.

Студенти нашого відділення є активними учасниками освітнього проекту «КЕПІТ-Expert», створеного на базі Коледжу у співпраці з проектною групою «SPG» Університету «КРОК». У рамках проекту студенти виступають експертами з питань юридичної грамотності серед учнів старших класів середніх загальноосвітніх шкіл. Майстер-класи «Legis incognita» («Права невідомі») – це комплекс корисної та цікавої інформації про наші права, більшість із яких часто просто невідома громадянам України.

ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

Приєднуйтеся! Разом служитимемо його величності Закону!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.