13 грудня 2021 Новини та події

9 грудня 2021 року в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня щорічно, в коледжі Університету «КРОК» відбувся інформаційно-просвітницький захід від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з експертами Представництва Фундації АНТИСНІД-США в Україні, AHF Ukraine.

28 квітня 2021 Новини та події

Цьогоріч Фаховий коледж Університету «КРОК став ініціатором нового амбітного проєкту «ЕсoEthnoEducation». Його мета – це постійний нетворкінг навчальних закладів та організацій задля освітньо-екологічної взаємодії та плідної співпраці у напрямку формування любові до рідної Батьківщини, традиційної культури українського народу, актуалізації автентичності народу та визначальних екологічних настанов для техногенного сьогодення.

26 квітня 2021 Новини та події

Сьогодні 26 квітня 2021 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» було проведено мистецький проєкт «…А може, люди віруси, от просто собі віруси на цій живій землі?!» на вшанування 35-их роковин Чорнобильської трагедії.

21 квітня 2021 Архів оголошень

Шановні друзі, колеги, партнери!
Запрошуємо Вас доєднатися до Всеукраїнської «ЕКО+ЕТНО+AРТ» ініціативи: креативна НЕ конференція,
яка стартує 21 квітня 2021 року о 10:00.

Сторінка 1 з 30