08 липня 2020 Новини та події

З нагоди Дня молоді та Дня Конституції України презентуємо унікальний відеопроєкт «Open Air Форум творчої молоді».

06 липня 2020 Новини та події

1, 2 та 3 липня 2020 року відбулися дистанційні випускні церемонії Коледжу економіки, права та інформаційних технологій за участю випускників, батьків, адміністрації Коледжу та голів циклових комісій.

13 червня 2020 Новини та події

28 червня 2020 року з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України Відділ у справах молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації разом з Університетом «КРОК» та Коледжем економіки, права та інформаційних технологій презентують святковий фільм.

29 травня 2020 Новини та події

Незабаром вперше в історії студентського самоврядування Коледжу буде проведено електронне голосування (e-voting) через систему Office365.

Сторінка 1 з 27