23 вересня 2020 Новини та події

Ось і добігає кінця перший місяць осені, але нашим студентам ніколи відпочивати. 21 вересня 2020 року Студентська Рада Коледжу стала організатором турніру з шахів та шашок, де першокурсники гідно та успішно виборювали першість.

08 липня 2020 Новини та події

З нагоди Дня молоді та Дня Конституції України презентуємо унікальний відеопроєкт «Open Air Форум творчої молоді».

06 липня 2020 Новини та події

1, 2 та 3 липня 2020 року відбулися дистанційні випускні церемонії Коледжу економіки, права та інформаційних технологій за участю випускників, батьків, адміністрації Коледжу та голів циклових комісій.

13 червня 2020 Новини та події

28 червня 2020 року з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України Відділ у справах молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації разом з Університетом «КРОК» та Коледжем економіки, права та інформаційних технологій презентують святковий фільм.

Сторінка 1 з 27