28 квітня 2021 Новини та події

Цьогоріч Фаховий коледж Університету «КРОК став ініціатором нового амбітного проєкту «ЕсoEthnoEducation». Його мета – це постійний нетворкінг навчальних закладів та організацій задля освітньо-екологічної взаємодії та плідної співпраці у напрямку формування любові до рідної Батьківщини, традиційної культури українського народу, актуалізації автентичності народу та визначальних екологічних настанов для техногенного сьогодення.

26 квітня 2021 Новини та події

Сьогодні 26 квітня 2021 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» було проведено мистецький проєкт «…А може, люди віруси, от просто собі віруси на цій живій землі?!» на вшанування 35-их роковин Чорнобильської трагедії.

21 квітня 2021 Архів оголошень

Шановні друзі, колеги, партнери!
Запрошуємо Вас доєднатися до Всеукраїнської «ЕКО+ЕТНО+AРТ» ініціативи: креативна НЕ конференція,
яка стартує 21 квітня 2021 року о 10:00.

09 квітня 2021 Новини та події

На честь Дня народження Ліни Костенко у Коледжі було проведено Літературну кав’ярню «Поезія – це завжди неповторність…».

Сторінка 1 з 30