08 червня 2021 Новини та події

Надзвичайно приємно відчувати радість, задоволення та гордість від чудово реалізованої спільної справи. Це той шалений емоційний фідбек, який відчувають і нині організатори, учасники креативної НЕ конференції.

08 червня 2021 Новини та події

Вадим Валігун, студент спеціальності «Інженерія програмного забезпення та розробки» четвертого курсу Коледжу отримав стипендію у рамках Community College Initiative (CCI) Program (Програма «Ініціатива місцевих коледжів»). Щиро вітаємо Вадима та його ментора – директорку Коледжу Сумбаєву Людмилу Петрівну!

04 червня 2021 Новини та події

03 червня 2021 року відбулась зустріч студентів Коледжу щодо оновленого проєкту особистісного розвитку студентів під попередньою назвою «Speaking Club 2.0».

31 травня 2021 Новини та події

19 травня 2021 року стартував тиждень «Школи лідерів» – це чудовий проєкт, орієнтований на студентів Коледжу з метою розвитку лідерських якостей та скілів.

Сторінка 1 з 137