14 січня 2020 Новини та події

У грудні 2019 року в Університеті «КРОК» відбувся круглий стіл на тему «Булінг в освітньому середовищі: механізми протидії». Організаторами заходу були Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Департамент зв'язків з громадськістю Університету.

19 грудня 2019 Новини та події

17 грудня 2019 року у Французькому соборі на Жандарменмаркт у центрі Берліна відбувся різдвяний концерт українського хору хлопчиків і юнаків, в якому взяв участь студент 2-го курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

19 грудня 2019 Новини та події

17 грудня 2019 року в прямому ефірі «Київського ранку» на телеканалі «UA: Суспільне» про Всеукраїнський молодіжний екологічний Форум «GreenMindGenaration» розповідали координатор Форуму, заступник директора Коледжу Ірина Рибак та почесна голова ЕКО «ЛОТОСу», молодіжний координатор Форуму Каріна Цирин.

16 грудня 2019 Новини та події

6 та 9 грудня 2019 року в знайомій усім атмосфері, в актовій залі були проведені церемонії вручення залікових книжок.

Сторінка 1 з 117