20 жовтня 2020 Новини та події

2019 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» був заснований абсолютно успішний проєкт – Мистецька студія «Арт-КЕПІТ». Від часу заснування до сьогодення Арт-КЕПІТ вже здобув почесну нагороду – «Кращий проєкт 2019 року», став організатором та співорганізатором низки проєктів всеукраїнського та міського рівня. У 2020 році сам проєкт та його керівник були відзначені особливою премією мера Києва Віталія Кличка за видатний внесок у розбудову столиці в номінації «Молодіжна ініціатива».

16 жовтня 2020 Новини та події

Університет «КРОК» є простором для всебічного розвитку особистості. Мистецтво в усіх його варіантах є невід’ємною частиною життя Корпорації та КРОКівської родини.

16 жовтня 2020 Новини та події

9 жовтня 2020 року на відзначення національного Дня захисника України, в рамках заходів Всеукраїнського проєкту «EcoEtnoEducation» ЕКО «ЛОТОС» ініціював святковий Етнодень в Університеті та Фаховому коледжі.

16 жовтня 2020 Новини та події

Нещодавно студенти Фахового коледжу Університету «КРОК», актив ЕКО «ЛОТОСу» разом з учнями Київським ліцеєм бізнесу та спеціалізованої школи № 85 з поглибленим вивченням іноземної мови м. Києва, долучились до чудової ініціативи по висадженню молодих дубочків у національному парку «Голосіївський».

Сторінка 1 з 128
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.