10 липня 2019 Новини та події

Наприкінці червня та на початку липня 2019 року актова зала Університету «КРОК» традиційно майорить не лише від великої кількості гостей, а й від великої кількості щасливих посмішок та гарних емоцій на обличчях випускників Коледжу та Університету.

05 липня 2019 Новини та події

У червні 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулася IV Звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства (СНТ).

04 липня 2019 Новини та події

Нещодавно в читальній залі Університету «КРОК» відбулося урочисте підбиття підсумків проекту «Школа аніматорів з протидії булінгу».

04 липня 2019 Новини та події

Щороку студенти, які перемагають у проекті «Best Group», отримують чудовий подарунок від ректора у вигляді захоплюючої екскурсії до культурної столиці України – міста Львів.

Сторінка 1 з 106