22 грудня 2021 Новини та події

Останнім часом світ стрімко змінюється. Прискорений ритм життя разом із нестабільністю і мінливими зовнішніми умовами чітко дають зрозуміти, що сьогодні ми живемо у нелегких умовах. І розвиток саме стресостійкості особливо важливий для молоді.

20 грудня 2021 Новини та події

16 грудня 2021 року студенти 4 курсу Коледжу Університету КРОК спеціальності «Готельно-ресторанна справа», перебуваючи на професійній практиці, долучилися до практичних занять з приготування смаколиків до новорічних свят.

15 грудня 2021 Новини та події

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту прав людини 13 грудня 2021 року активісти Студентського наукового товариства Коледжу стали спікерами Дискусійної панелі на тему «Становище прав людини у політично кризових суспільствах».

14 грудня 2021 Новини та події
11 грудня 2021 року у приміщенні Київського Національного Університету Технологій та Дизайну відбувався щорічний молодіжний мистецький івент бального танцю серед столичного студентства «Віденська казка» від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Сторінка 1 з 147