Освітня програма «Культурологія» | бакалавр — Університет «КРОК»

Культурологія входить до галузі знань – гуманітарні науки. Але сучасна Культурологія – досить цікавий фах з широкими можливостями. Чим більше робочих місць для власної реалізації, тим потрібніша спеціальність. Традиційна Культурологія для роботи у бібліотеках і музеях сьогодні набирає цікавих і нових обертів. Насамперед тому, що це світовий тренд, оскільки функціонують міжнародні проєкти, пов'язані зі Стратегією ЄС щодо міжнародних відносин у галузі культури, програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність». Культурологія на сьогодні розширила можливості – цифрові ІТ-технології у культурології, медіакультура, культурна комунікація та креативна реклама, презентація національної гастрономії, виноробства, сироробства, культурний туризм та багато іншого.

Вивчаючи цей фах, Ви оволодієте:

Ви повинні взяти все, що пропонує Вам Університет.
Ваша освіта – гарантія життєвого успіху!
Не тільки диплом, а й здобуті знання і вміння!

Особливості підготовки фахівців-бакалаврів за спеціальністю:

Ключові професійні компетентності

Знання, яких набувають студенти в процесі навчання:

Випускники цієї спеціальності вміють:

Основні дисципліни

» Культурологія » Історія світової культури » Історія української літератури » Іноземна мова » Культура мовлення » Історія зарубіжної літератури » Масова комунікація та інформація.

Крім того, студенти мають можливість поглиблено вивчати дві іноземні мови (основна – англійська, друга - німецька).

Дисципліни спеціальності: » Креативна економіка » Креативні індустрії » Діджитал-комунікації » Захист нематеріальної культурної спадщини » Проєктний менеджмент у культурі » Фінанси для креативних організацій » Управління персоналом організацій сфери культури » Медіа-інновації » Стратегічне планування.

Додаткова інформація

Практика

Здобувачі ступеня бакалавра проходять практику в івент-агентствах, засобах масової інформації, медіа-компаніях, посольствах, культурних центрах.

Навчальний процес насичений великою кількістю практичних майстер-класів та екскурсій. Зокрема, для студентів проходять екскурсії до посольств, культурних центрів, на телевізійні канали, проводяться майстер-класи від іменитих культурологів тощо.

Працевлаштування

Особа, яка отримала ступінь бакалавра з культурології може працювати за професіями: культуролог; медіатор, куратор, адміністратор культурних заходів, соціальних і політичних проєктів; консультант з питань культури при посольстві чи консульстві, у міжнародній організації, міжнародному представництві; викладач культурології у закладах освіти та навчальних і культурних центрах; співробітник музею, галереї, бібліотеки, заповідника, виставкового центру; екскурсовод; адміністратор Art-центру, експоцентру; співробітник центру відділу реклами та зв’язків з громадськістю; експерт з питань культури у медіа-індустрії; співробітник івент-агенції, туристичної агенції; блогер; урядовий службовець відділу культури у державних структурах; консультант-аналітик з питань культури; керівник культурних проєктів і програм; мистецтвознавець; art-менеджер.

Рецензії та відгуки роботодавців

Продовження навчання

Випускники з дипломом бакалавра можуть продовжити навчання для здобуття ступеня магістра.