Освітньо-професійна програма «Підприємництво та торгівля» — Університет «КРОК»

Освітньо-професійна програма «Підприємництво та торгівля» дає змогу оволодіти необхідними навичками та знаннями зі створення і розвитку власного бізнесу, діяльності на вітчизняних та міжнародних ринках, з управління успішними проектами та організації трудових і фінансових, інформаційних ресурсів. Випускники спеціальності можуть бути не лише успішними підприємцями, але й аналітиками з різних аспектів підприємницької діяльності.

Дисципліни за вибором студента та професійні тренінги дають можливість студентів спеціалізуватись у сфері підприємництва на ринку нерухомості.

Ключові професійні компетентності

Знання, яких набувають студенти в процесі навчання:

Випускники цієї спеціалізації вміють:

Основні дисципліни

Студенти вивчають основи розробки бізнес-планів, основи підприємницької діяльності, економіку підприємства, основи провадження рекламної діяльності, особливості управління витратами, ціноутворення, оподаткування сімейного бізнесу тощо. Під час написання курсової роботи студенти розробляють бізнес-план створення підприємства

Практика

Метою практики є підготовка студентів до створення власного бізнесу, успішного виконання своїх обов’язків в різних підрозділах приватних, колективних та державних підприємств. Під час проходження практики студенти відвідують українські та міжнародні компанії, знайомляться з успішними підприємцями, з особливостями організації роботи підприємства та його структурних підрозділів. Під час ділових ігор розвивають свої професійні навички, вирішують реальні кейси від компаній, вчаться швидко та якісно розв’язувати бізнес-задачі. Практична підготовка значно підвищує їхню конкурентоспроможність на ринку праці після отримання диплому.

Працевлаштування

Випускники освітньої програми зможуть розпочати власний бізнес, а також займати посади економіста: помічника економіста; економіста з планування; економіста з ціноутворення; помічника керівника підприємства

Продовження навчання

Випускники можуть продовжити навчання для здобуття ступеня бакалавра, а в подальшому – магістра та доктора філософії