Відзнака «Вірність КРОКу»
В Університеті «КРОК» завжди приділяють велику увагу корпоративним традиціям, які створюють атмосферу родинності, тому й було започатковано 2014 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відзнаку «Вірність КРОКу». Нагороджуються нею ті сім’ї, в яких двоє чи більше близьких родичів мають безпосереднє відношення до навчального або виробничого процесу Університету чи Коледжу.
Найвищий знак якості тому навчальному закладу, в якому навчаються батьки, діти, брати та сестри.
Під час урочистої церемонії випуску молодших спеціалістів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій відзнаку «Вірність КРОКу» вручили родинам:
2023 року
- Мельчинська Ангеліна Леонідівна (спеціальність «Право»)
- Григоренко Любов Олегівна (спеціальність «Право»)
- Конопля Дмитро Олександрович (спеціальність «Право»)
- Бакаєв Тимур Вячеславович (спеціальність «Комп'ютерні науки»)
- Шаповаленко Олексій Дмитрович (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»)
- Мілевський Андрій Олександрович (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»)
- Луганський Богдан Євгенович (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»)
- Гричик Георгій Миколайович (спеціальність «Економіка»)
- Валковський Михайло Владиславович (спеціальність «Економіка»)
- Заболотня Анна Юріївна (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»)
- Поливач Вероніка Вячеславівна (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»)
- Тройна Софія Василівна (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»)
- Гнесь Анастасія Вадимівна (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»)
2022 року
- Годуна Вадима (спеціальність «Готельно-ресторанна справа»)
- Горовської-Лагодзінської Єлізавети (спеціальність «Готельно-ресторанна справа»)
- Шейн Діани та Шейн Анеліни (спеціальність «Готельно-ресторанна справа»)
- Маруховського Микити (спеціальність «Готельно-ресторанна справа»)
- Попової Єлизавети (спеціальність «Готельно-ресторанна справа»)
- Кишинського Дениса (спеціальність «Маркетинг»)
- Безрадецького Діонісія (спеціальність "Маркетинг»)
- Дігтяр Ауріки (спеціальність "Маркетинг»)
- Головань Діани (спеціальність "Маркетинг»)
- Вакулюка Віталія (спеціальність "Маркетинг»)
- Ребекевші Костянтина (спеціальність "Маркетинг»)
- Збаравського Артема (спеціальність "Маркетинг»)
- Загородньої Єлизавети (спеціальність "Маркетинг»)
- Остаповського Іллі (спеціальність «Маркетинг»)
- Крутія Даніїла та Крутія Дениса (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»)
- Чернецького Архипа (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»)
- Мінки Павла (спеціальність «Комп"ютерні науки»)
- Голуба Дмитра (спеціальність «Комп"ютерні науки»)
- Борисенкова Романа (спеціальність «Комп"ютерні науки»)
- Доляновського Кирила (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»)
- Близнюк Ірини (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»)
- Панковича Мирослава (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»)
- Федорової Валерії (спеціальність «Право»)
- Задніпрука Владислава (спеціальність «Право»)
- Горбача Олександра (спеціальність «Право»)
- Гукайло Дар"ї (спеціальність «Право»)
- Ярошенко Валерії (спеціальність «Економіка»)
2021 року
- Даніелян Крістіни (спеціальність «Готельно-ресторанна справа»)
- Кузнєцова Дмитра (спеціальність «Готельно-ресторанна справа»)
- Волкової Олександри (спеціальність «Готельно-ресторанна справа»)
- Ломако Надії (спеціальність «Маркетинг»)
- Марченка Павла (спеціальність «Право на ринку нерухомості»)
- Бігич Катерини (спеціальність «Право Європейського Союзу»)
- Миколайчука Дениса (спеціальність «Право Європейського Союзу»)
- Білозора Артема (спеціальність «Комп'ютерні науки»)
- Мігунової Дарини (спеціальність «Комп'ютерні науки»)
- Мігунової Марії (спеціальність «Комп'ютерні науки»)
- Наумова Артема (спеціальність «Фінанси»)
- Грищенко Ірини (спеціальність «Фінанси»)
- Шпаченко Каміли (спеціальність «Фінанси»)
- Фуринця Владислава (спеціальність «Фінанси»)
- Орловського Євгенія (спеціальність «Фінанси»)
2020 року
- Донця Володимира (спеціальність «Право на ринку нерухомості»)
- Цирин Каріни (спеціальність «Право на ринку нерухомості»)
- Паламаренко Ангеліни (спеціальність «Право на ринку нерухомості»)
- Діяка Мирослави (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»)
- Ярмоленко Василя (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»)
- Полякової Діани (спеціальність «Фінанси (з поглибленим вивченням права)»)
2019 року
- Возруд Вікторії (спеціальність «Економіка підприємства»)
- Циганок Ірини (спеціальність «Економіка підприємства»)
- Кошевенка Дмитра (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»)
- Дикого Дмитра (спеціальність «Фінанси і кредит ексклюзив»)
- Ришко Діани (спеціальність «Фінанси і кредит ексклюзив»)
- Карапетяна Гліба (спеціальність «Маркетингова діяльність»)
- Кулішенко Юлії (спеціальність «Маркетингова діяльність»)
- Ладягіної Катерини (спеціальність «Маркетингова діяльність»)
- Товкач Алєн (спеціальність «Маркетингова діяльність»)
- Сахарова Дмитра (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»)
- Чернецького Назара (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»)
- Петрової Валерії (спеціальність «Обслуговування програмних систем і комплексів»)
- Колосовського Гліба (спеціальність «Правознавство»)
- Марченко Богдана (спеціальність «Правознавство»)
2018 року
-
Сабадаш Марії (спеціальність «Обслуговування програмних систем і комплексів»)
-
Півня Андрія (спеціальність «Фінанси і кредит»)
-
Окунського Дмитра (спеціальність «Фінанси і кредит ексклюзив»)
-
Озманова Романа (спеціальність «Правознавство»)
-
Красій Вікторії (спеціальність «Економіка підприємства»)
-
Онопи Олександра (спеціальність «Економіка підприємства»)
-
Павленка Олексія (спеціальність «Економіка підприємства»)
-
Щедріна Дениса (спеціальність «Економіка підприємства»)
-
Павленка Андрія (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»)
-
Чорноморця Олександра (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»)
-
Іщенка Максима (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»)
-
Чаленко Вікторії (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»)
-
Кравчун Іванни (спеціальність «Правознавство»)
-
Журавель Діани (спеціальність «Правознавство»)
-
Ліщук Олександра (спеціальність «Маркетингова діяльність»)
-
Здоренка Максима (спеціальність «Комерційна діяльність»)
-
Бєлановського Всеволода (спеціальність «Фінанси і кредит ексклюзив»)
-
Коваленко Вікторії (спеціальність «Фінанси і кредит ексклюзив»)
-
Лещенка Віталія (спеціальність «Комерційна діяльність»)