Кафедра землевпорядкування та кадастру

підпорядковується Інституту управління природними ресурсами
створена одночасно з відкриттям Інституту в 1998 році

Завідувач
Шапоренко Ольга Іванівна
доктор наук з державного
управління, професор

Адреса Інституту:
вул. Тютюнника, 11-А
м. Коломия
Івано-Франківська обл., 78200


Телефон:
(+38 03433) 7-07-18

Ми працюємо для Вас
Пн. – пт.: 9:00 – 18:00
Сб.: 9:00 – 16:00
Без обідньої перерви
Нд.: вихідний

Кафедра є профільною з підготовки та випуску бакалаврів та спеціалістів за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Кафедра має лабораторії з геодезії, цифрової фотограмметрії з відповідним матеріально-технічним комплексом, електронними геодезичними приладами, фотограмметричну станцію «Дельта», що дозволяє проводити на сучасному рівні практичні та лабораторні заняття з використанням комп’ютерної техніки.

У 1998 році в Інституті розпочато підготовку бакалаврів та спеціалістів за напрямом 0709 «Геодезія, картографія та землевпорядкування» зі спеціальності «Землевпорядкування і кадастр», а у 2002 році було отримано ліцензію на підготовку фахівців за спеціальністю «Геоінформаційні системи та технології».

Перший випуск бакалаврів було здійснено у 2002 році, спеціалістів – у 2003-му. З того часу кафедра підготувала понад 1500 фахівців.

У 2003–2005 роках спеціальності «Землевпорядкування та кадастр», «Геоінформаційні системи та технології» було акредитовано за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» і «спеціаліст» та Інститут за III рівнем.

На даний час кафедра забезпечує підготовку бакалаврів та спеціаліствів за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» галузі знань «Архітектура та будівництво».

Викладацький склад кафедри сформований з геодезистів, вчених-агрономів, ґрунтознавців, землевпорядників, провідних фахівців виробництва.

Викладачі кафедри постійно покращують рівень професійної підготовки – підвищують кваліфікацію у вищих навчальних закладах, обласних головних управліннях земельних ресурсів і ДП «Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Провідні викладачі

  • Савчук Наталія Василівна
  • Соколова Оксана Григорівна
  • Бойчук Ярослав Дмитрович
  • Ілюк Василь Дмитрович
  • Гереджук Іван Іванович
  • Федорак Василь Іванович
  • Гилка Марина Дмитрівна
  • Гуменюк Ольга Юріївна
  • Максимчук Тетяна Михайлівна
  • Свинаренко Ярослав Володимирович
 

Дисципліни

» Аналіз і моделювання в ГІС » Вимірювання спеціальних геодезичних мереж » Вища геодезія » Геодезія » Геологія і геоморфологія » ГІС в кадастрових системах » ГІС і бази даних » Ґрунтознавство » Державний земельний кадастр » Держконтроль використання земель » Електронні геодезичні прилади » Забруднення земель » Законодавче забезпечення кадастру нерухомості » Земельне право » Земельні та майнові відносини » Землевпорядне проектування » Землевпорядні вишукування » Землеустрій » Інвентаризація земель » Іпотечне кредитування » Кадастр природних ресурсів » Картографія » Математична обробка геодезичних вимірів » Моніторинг та охорона земель » Організація і управління виробництвом » Основи екології » Основи містобудівного кадастру та права » Основи природокористування » Оцінка нерухомості » Планування та забудова поселень » Рекультивація земель » Ринок землі і нерухомості » Супутникова геодезія та сферична астрономія » Топографічне та землевпорядне креслення » Топографія » Управління земельними ресурсами » Фотограмметрія та дистанційне зондування

Науково-дослідна робота

Під керівництвом ст. викл. Соколової О.Г. проводиться науково-дослідна робота в студентському науковому гуртку кафедри. Результати досліджень висвітлюються на науково-практичних конференціях. Студенти беруть активну участь у всеукраїнських студентських олімпіадах.

Належна увага приділяється практичній підготовці спеціалістів. З цією метою навичок практичної діяльності студенти набувають під час проходження навчальних та виробничих практик в управліннях (відділах) Держземагентства, місцевих радах, організаціях землевпорядного профілю.

У 2013 році авторський колектив (Трускавецький Р.С. – проф., д. с.-г. н., чл.-кор. НААНУ; Вишиванюк О.Г. – доц., к. і. н.; Федорак В.І. – доц., к. е. н.; Лопатинський М.В. – доц., к. е. н.; Фокшей М.М. – доц., к. с.-г. н.; Ріпецький Є.Й. – доц., к. т. н.; Соколова О.Г., Тарасюк В.М., Бойчук Я.Д., Максименко Г.А., Гереджук І.І. – старші викладачі кафедри землевпорядкування, кадастру та ГІСТ) видав колективну монографію «Стратегія збалансованого землекористування на Прикарпатті».

У 2014–2015 навчальному році за участю викладачів кафедри було реалізовано проект «Україна – Норвегія» для слухачів програми з підвищення кваліфікації за спеціальністю «Фінансово-економічна безпека в сфері землевпорядкування та кадастру».

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Кафедра землевпорядкування та кадастру