Новини та події кафедри теоретичної та прикладної економіки — Університет «КРОК»
27 липня 2023 Новини та події

Бувають такі дні, коли питання навчання, академічної успішності поступово відходять на другий план. І на перший план виходить питання – випускний. Це той день, коли є змога хоч на мить забути про щоденні клопоти, проблеми і виділити час на випуск. Саме так і відбулось 26 липня 2023 року у місті Старокостянтинів.

10 липня 2023 Новини та події

07 липня 2023 року – щасливий день, адже відбувся випуск бакалаврів кафедри теоретичної та прикладної економіки за спеціальностями 051 «Економіка» і 076 «Підприємництво та торгівля».

21 червня 2023 Новини та події

В середині червня 2023 року у Львові відбулась XXVI Міжнародна конференція з нерухомості «РИНОК НЕРУХОМОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ: АДАПТАЦІЯ, ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ». Як ця подія стосується Університету «КРОК» загалом і кафедри теоретичної та прикладної економіки, зокрема?

19 квітня 2023 Новини та події

17 квітня 2023 року відбулась 7-ма конференція наукового історико-економічного гуртка кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету. Цьогоріч студенти досліджували тему: «Українське підприємництво та українська ідентичність».

Сторінка 1 з 5
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok