Новини та події кафедри туризму — Університет «КРОК»
11 липня 2024 Новини та події

04-05 липня 2024 року в м. Кишинів (Молдова) відбулася підсумкова міжнародна конференція у рамках проєкту з дуальної освіти COOPERA, учасниками якої була робоча група Університету «КРОК» у складі: Андрія Лотарєва – директора навчально-наукового інституту міжнародної освіти, Наталії Літвін – першого проректора, Нелі Момот – завідувача кафедри міжнародних відносин та журналістики, Галини Богаченко – директора Центру міжнародних проєктів, Юлії Богданової, Артема Лотарєва та Анастасії Шепелі – керівників проєктів та програм.

24 червня 2024 Новини та події

19-21 червня 2024 року у Варшавському університеті соціальних та гуманітарних наук відбувся Academic Innovation Workshop у рамках ERUA2 в якому взяла участь і представниця Університету «КРОК», доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Далявська Тетяна.

08 квітня 2024 Новини та події

01 квітня 2024 року відбулася зустріч гуртка «Фантастика-КРОК (клуб шанувальників фантастики)», де відбулося запальне обговорення можливості подорожей у часі в літературі та кінематографії. Учасники активно дискутували про книги «Спадок професора Пулюя», «Фактор світу»сучасного автора-фантаста Сілівра Ігора Володимировича та «Інститут шляхетних убивць» Валерії Малахової.

08 квітня 2024 Новини та події

04 квітня 2024 року студентів ОП «Міжнародна журналістика» та «Культурологія» радо приймала у своєму офісі Українська асоціація зовнішньої політики.

Сторінка 1 з 17
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok