Кафедра гуманітарних дисциплін

підпорядковується Інституту управління природними ресурсами
створена 1 вересня 2000 року

Завідувач
Глаголюк Василь Петрович
кандидат історичних наук, доцент
заслужений працівник освіти України

Адреса Інституту:
вул. Тютюнника, 11-А
м. Коломия
Івано-Франківська обл., 78200


Телефон:
(+38 03433) 7-07-18

Ми працюємо для Вас
Пн. – пт.: 9:00 – 18:00
Сб.: 9:00 – 16:00
Без обідньої перерви
Нд.: вихідний

Із перших днів і до серпня 2010 року кафедру очолював кандидат історичних наук, доцент Міщиха Петро Іванович. Із 2010 року кафедрою завідував кандидат історичних наук, доцент Вишиванюк Олексій Григорович. З 1 квітня 2015 року очолює кафедру гуманітарних дисциплін кандидат історичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України – Глаголюк Василь Петрович.

На кафедрі працює 7 викладачів, 5 із яких мають науковий ступінь кандидата наук та вчене звання доцента.

За цей період викладачі кафедри написали та опубліковали 38 методичних посібників, 63 наукові публікації, 11 монографій. Бібліотека Інституту достатньою мірою забезпечує навчальною літературою викладання дисциплін, закріплених за кафедрою. Для організації самостійної роботи студентів розроблено навчально-методичні комплекси.

Викладачі постійно піднімають рівень власної професійної та наукової підготовки, підвищуючи кваліфікацію у вищих навчальних закладах, беручи участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях із проблем відповідних сфер інтересів. Результати роботи зі студентами висвітлюються на щорічних студентських наукових конференціях.

Напрями наукової роботи кафедри:

  • Дослідження історії визвольних рухів в Україні в середині ХХ ст.;
  • Дослідження творчості представників «розстріляного відродження» в порівняльному аспекті та їхня суголосність європейським митцям першої половини ХХ ст.

Викладачі кафедри займаються патріотичним вихованням студентів. У контексті вивчення низки гуманітарних дисциплін особлива увага приділяється місцю та ролі українства в загальноісторичному масштабі.

Викладачі кафедри залучені до забезпечення навчального процесу в Коломийському коледжі. Вони здійснюють підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями «Землевпорядкування» і «Туристичне обслуговування»

Провідні викладачі

  • Вівчарик Леся Дмитрівна
  • Глаголюк Василь Петрович
  • Лепьохін Євгеній Олександрович
  • Петрів Ольга Петрівна
  • Футулуйчук Василь Миколайович
  • Футумайчук Ольга Володимирівна
 

Основні дисципліни

» Господарське і трудове право » Ділова іноземна мова » Екологічне право » Історія України та української культури » Історія української культури » Культурологія » Іноземна мова за професійним спрямуванням » Правознавство » Психологія » Соціологія » Українська мова за професійним спрямуванням » Фізичне виховання » Філософія, логіка та релігієзнавство » Соціально-політичні студії » Логіка » Здоров'я людини

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Кафедра гуманітарних дисциплін