Циклова комісія туристичного обслуговування

Голова
Мандич Віра Володимирівна

Адреса:
вул. Тютюнника, 11-А
м. Коломия
Івано-Франківська обл., 78200
(+38 03433) 7-07-18

Ми працюємо для Вас
Пн. – пт.: 9:00 – 18:00
Сб.: 9:00 – 16:00
Без обідньої перерви
Нд.: вихідний

Історія циклової комісії. Випускна циклова комісія туристичного обслуговування була створена у 2011 році для забезпечення навчального процесу в Коломийському коледжі Інституту управління природними ресурсами Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК». Голова циклової комісії – викладач вищої категорії, викладач-методист Мандич Віра Володимирівна.

Циклова комісія забезпечує підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю 5.14010301 «Туристичне обслуговування» галузі знань 1401 «Сфера обслуговування» з присвоєнням кваліфікації 3414 «Фахівець з туристичного обслуговування».

Співробітники циклової комісії: доц. Федорак В.І., ст. викл. Ковальчук А.П., викл. Крамаренко М.А., ст. викл. Мандич В.В., ст. викл. Ніжник А.П., викл. Остап’юк Х.Р., ст. викл. Панчишак Н.П., ст. викл. Тарасюк В.М., ст. викл. Хвалибога В.Р.

Основні дисципліни: економічна теорія; основи підприємницької діяльності; основи стандартизації, сертифікації і метрології; рекреаційна географія; технологія і організація туристичного обслуговування; організація екскурсійного обслуговування; економіка підприємства; менеджмент; маркетинг; організація готельного обслуговування; організація ресторанного обслуговування; географія туризму; статистика; соціальна географія; туристичні ресурси України; спеціалізований туризм; екологічний та сільський туризм; професійний етикет; санітарія і гігієна в підприємствах готельного типу; організація і обслуговування туристичних подорожей; туристичні комплекси; естетичне оформлення готелів; стандартизація і сертифікація готельних і туристичних послуг; діловодство на підприємствах готельного типу; вступ до спеціальності.

Навчальний процес будується відповідно до вимог державних стандартів освіти з використанням сучасних методик викладання, а також впровадженням інноваційних технологій навчання Університету економіки та права «КРОК» і адаптацією до вимог Болонського процесу.

В основу підготовки фахівців покладено принципи розуміння та сприйняття етичних норм поведінки; еко- та біоетики; здатності до системного мислення; адаптивності і комунікабельності; толерантності; екологічної культури; комунікативних навичок спілкування рідною та іноземною мовами.

Циклова комісія туристичного обслуговування
Циклова комісія туристичного обслуговування
 

Фахівець з туристичного обслуговування повинен володіти практичними навичками обслуговування в туристичних комплексах за встановленими національними та міжнародними стандартами, раціонально та ефективно організовувати професійну діяльність, володіти комп’ютерними та інформаційними технологіями, дослідницькими навичками.

Термін навчання – 3,5 року на основі базової загальної середньої освіти і 2,5 року на базі повної загальної середньої освіти.

Працевлаштування випускників. Молодші спеціалісти за спеціальністю 5.14010301 «Туристичне обслуговування» можуть обіймати такі посади:

  • 3414 Консультанти з подорожей та організатори подорожей;
  • 3414 Фахівець з туристичного обслуговування;
  • 3414 Інструктор оздоровчо-спортивного туризму (за видами туризму);
  • 3414 Організатор подорожей (екскурсій);
  • 3414 Фахівець з розвитку сільського туризму;
  • 3414 Фахівець із туристичної безпеки;
  • 3414 Фахівець із спеціалізованого обслуговування.
Циклова комісія туристичного обслуговування
Циклова комісія туристичного обслуговування
 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.