Факультет економіки та підприємництва

Декан
Кахута Надія Дмитрівна
кандидат фізико-математичних наук

Кабінет 116-1
(+38 044) 455-56-91, вн. 116

Ми працюємо для Вас
Пн - Пт: 8:00 - 20:00
Без обідньої перерви
Вихідні: субота, неділя

Факультет економіки та підприємництва - перший факультет Університету економіки та права «КРОК», створений у грудні 1992 року. Факультет включає найбільшу кількість напрямів підготовки в Університеті.

Його випускники - висококваліфіковані фахівці, які завжди затребувані. Без економістів неможлива діяльність будь-якого підприємства, організації.

Фактично студенти факультету вивчають сам механізм існування підприємства незалежно від його розмірів і форми власності.

Випускники факультету набувають професійних компетенцій з усвідомлення економічного способу мислення та його застосування для розв’язання професійних задач, уміння обгрунтовувати господарські рішення й організувати їх виконання, здатності до саморозвитку і навчання впродовж всього професійного життя.

На факультеті традиційно проходять тренінги та майстер-класи від професіоналів, засідання дискусійних клубів та наукових студентських гуртків.

Студенти мають можливість опанувати сучасні прикладні програмні продукти, що поширені на вітчизняних підприємствах, а також набувають практичних навичок розробки та прийняття управлінських рішень на основі бізнес-симуляцій.

На факультеті здійснюється підготовка фахівців за освітніми ступенями «Бакалавр» і «Магістр» за такими спеціальностями:

За кожною із цих спеціальностей розроблена низка спеціалізацій, які дозволять отримати сучасні та практичні знання, що відповідають вимогам ринку праці.

До складу факультету входять:

Студенти проходять практику на найкращих підприємствах України, а випускники успішно будують професійну кар’єру не тільки на вітчизняних підприємствах, але й в провідних зарубіжних компаніях.

Студенти ведуть активне наукове життя, приймають участь у всеукраїнських конкурсах та олімпіадах, наукових конференціях.

Студентська організація факультету спільно з деканатом проводять значну кількість різноманітних заходів, спрямованих на формування у молоді патріотизму, гордості за факультет та університет, державу, принципів християнської моралі.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Факультет економіки та підприємництва