Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2015 — Університет «КРОК» — Університет «КРОК» https://www.krok.edu.ua Mon, 23 May 2022 11:32:14 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Вітаємо з захистом! https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/2037-vitaiemo-z-zakhystom https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/2037-vitaiemo-z-zakhystom Вітаємо з захистом!

29 квітня 2015 року відбувся захист дисертації за спеціальністю 19.00.10 – організаційна психологія; економічна психологія здобувачки кафедри психології Кутас Марини Сергіївни на тему «Психологічні умови формування професійно значущих якостей майбутніх фахівців з управління проектами».

Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент І.В.Сингаївська.

Захист відбувся на засіданні Спеціалізованої вченої ради К 26.130.02 Університету «КРОК». Вітаємо!

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 30 Apr 2015 15:53:00 +0300
Вітаємо з перемогою! https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1924-vitaiemo-z-peremohoiu https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1924-vitaiemo-z-peremohoiu Вітаємо з перемогою!

16–19 квітня у спорткомплексі Національного університету харчових технологій відбувся Чемпіонат м. Києва серед студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації з боксу (чоловіки). Студент Університету «КРОК» Дмитро Ткач був нагороджений дипломом і почесною медаллю за виборене 2 місце.

Пишаємося і щиро вітаємо Дмитра з нагородою та бажаємо йому ще більше перемог на життєвому шляху!

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 30 Apr 2015 12:35:39 +0300
Конкурсний відбір на програми обміну з ВНЗ країн Європи https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/konkursnij-vidbir-na-programi-obminu-z-vnz-krajin-evropi https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/konkursnij-vidbir-na-programi-obminu-z-vnz-krajin-evropi Конкурсний відбір на програми обміну з ВНЗ країн Європи

Шановні студенти!
Якщо Ви бажаєте БЕЗКОШТОВНО провести навчальний семестр у європейському виші, то візьміть участь у КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ на програми обміну з вищими навчальними закладами країн Європи, серед яких Польща, Нідерланди, Угорщина, Литва та Латвія.

Дата проведення: 14 травня 2015 р., початок о 14.30

Місце проведення: ауд. 414/1

За детальною інформацією звертайтеся до Управління міжнародного співробітництва – каб. 418, контактна особа: Анна Дробина, моб.: 093-508-74-17

 

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Оголошення Thu, 30 Apr 2015 12:30:15 +0300
День Землі з Послом США https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1922-den-zemli-z-poslom-ssha https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1922-den-zemli-z-poslom-ssha День Землі з Послом США

24 квітня 2015 року, в День Землі, студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, члени Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС», взяли участь у благоустрої парку «Нивки», організованому та проведеному Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні

Також до заходу долучився Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтт.

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 30 Apr 2015 12:14:40 +0300
Міжвузівська студентська конференція у Коледжі https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1921-mizhvuzivska-studentska-konferentsiia-u-koledzhi https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1921-mizhvuzivska-studentska-konferentsiia-u-koledzhi Міжвузівська студентська конференція у Коледжі

Маючи в запасі терпіння і проявивши завзятість,
насіння посіяного знання неодмінно дасть хороші сходи.
Гіркий корінь учення, але плоди його солодкі.

Леонардо да Вінчі

Найважливішою справою освітнього процесу у вищому навчальному закладі є залучення студентів до наукової роботи. Заклад, який прагне створити підґрунтя для розвитку прогресивного свідомого покоління, зобов’язаний піклуватися про формування ядра молодої наукової еліти.

23 квітня 2015 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права «КРОК» вперше пройшла Міжвузівська студентська конференція «Актуальні проблеми сучасної економіки».

Широку проблематику конференції було розподілено на чотири секції, у рамках яких представлено 56 наукових доповідей та 35 презентацій:

 • Актуальні проблеми розвитку економіки підприємства
 • Фінансова політика держави в умовах глобалізаційних процесів
 • Маркетингова та комерційна діяльність в Україні: становлення, реалії, розвиток та перспективи
 • Стан ринку нерухомості України: реалії та прогнози

Учасники конференції продемонстрували високий рівень підготовки та проявили творчий підхід до вирішення важливих проблем. У перервах між доповідями, а також після завершення секційних засідань, вони могли обмінятися думками щодо прослуханих доповідей і поділитися власним досвідом.

Хочемо висловити глибоку вдячність за співпрацю та допомогу в організації конференції всім її учасникам, зокрема проректору з наукової роботи, доктору історичних наук, кандидату юридичних наук, професору, члену-кореспонденту НАПН України Сідаку Володимиру Степановичу; проректору з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наконечній Наталії Василівні; проректору з науково-педагогічної роботи (навчальна робота), кандидату економічних наук, доценту Шиковій Олені Миколаївні; проректору з науково-педагогічної роботи (ліцензування та акредитація), кандидату економічних наук, доценту Міщенку Володимиру Спиридоновичу; декану факультету економіки та підприємництва, кандидату фізико-математичних наук, доценту Кахуті Надії Дмитрівні; завідувачу кафедри фінансів, обліку та аудиту, доктору економічних наук, професору Грушку Віктору Івановичу; головному редактору міжнародного фахового видання «Вчені записки Університету «КРОК», доктору економічних наук, кандидату технічних наук, професору Алькемі Віктору Григоровичу; викладачу циклової комісії з економіки підприємства, кандидату економічних наук Луценко Ірині Андріївні.

Дякуємо за плідну, ґрунтовну роботу модераторам секційних засідань:

 • Лелюк Олесі Олександрівні, кандидату економічних наук, голові циклової комісії з економіки підприємства Коледжу
 • Румику Ігорю Івановичу, кандидату економічних наук, доценту, голові циклової комісії з фінансів і кредиту Коледжу
 • Пазєєвій Ганні Михайлівні, голові циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Коледжу
 • Хорошенюку Андрію Павловичу, кандидату педагогічних наук, доценту, голові циклової комісії з гуманітарно-соціальної підготовки Коледжу
 • Дзюбку Віктору Васильовичу, керівнику Центру ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Асоціації НЗ України приватної форми власності

Висловлюється подяка координаторам конференції з боку студентів:

 • Пижову Олександру Михайловичу, голові Студентського наукового товариства, студенту 4-го курсу Коледжу за спеціальністю «Правознавство»
 • Радун Раді-Софії Юріївні, голові секції економічних наук Студентського наукового товариства Коледжу, студентці 3-го курсу Коледжу за спеціальністю «Маркетингова діяльність»

Висловлюємо щиру подяку навчальним закладам, які брали участь у конференції: ДВНЗ «Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну», Економічному коледжу ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», Київському коледжу транспортної інфраструктури, Київському фінансово-економічному коледжу Національного університету державної податкової служби України, КВНЗ Київської обласної ради «Богуславський гуманітарний коледж імені Івана Семеновича Нечуя-Левицького», Національному університету Державної податкової служби України, Технолого-економічному коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, Торговельно-економічному коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, Харківському національному університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Чернігівському кооперативному технікуму Чернігівської облспоживспілки.

Аналізуючи назви навчальних закладів – учасників, можна зробити висновок, що міжвузівська конференція набула статусу всеукраїнської.

Також необхідно зазначити, що на конференції було прийнято резолюцію з рішенням про проведення у вересні-листопаді 2015 року Всеукраїнського економічного молодіжного форуму, мета якого:

 • Залучити шкільну та студентську молодь до генерації ідей щодо шляхів виходу України з економічної кризи
 • Виявити соціально активних обдарованих молодих людей у галузі економіки, які є стратегічним ресурсом розвитку країни
 • Створити платформу для дискусії молоді, науковців, бізнесу, влади та експертів у галузі економіки

Дякуємо всім учасникам, що знайшли час і можливість особисто відвідати нашу конференцію!

Сподіваємося, що в майбутньому нам ще неодноразово випаде нагода зустрітися, обмінятися досвідом та думками і в подальшому ми зможемо розвивати нашу співпрацю з метою розвитку науки. Бажаємо Вам натхнення, внутрішньої стійкості та сили, творчої наснаги і професійних успіхів!


]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 30 Apr 2015 10:53:10 +0300
General MBA від BSK https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1918-general-mba-vid-bsk https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1918-general-mba-vid-bsk General MBA від BSK

25 квітня у рамках модуля General MBA, який проводить Бізнес-школа «КРОК», у якості guest-спікера було запрошено Ярину Ключковську, керуючого директора Grou.

Ярина Ключковська – фахівець із 19-літнім досвідом. Вона очолює агентство у сфері управління репутацією та Public Affairs Grou, спеціалізується на управлінні репутацією, стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, корпоративних комунікаціях та медіа-тренінгах. Більшу частину свого кар’єрного шляху вона очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній (Microsoft Ukraine, Group DF, UMC, Metro Cash & Carry Ukraine). У 2014 році Ярина брала участь у створенні та запуску Українського кризового медіа-центру і в якості його консультанта працювала з десятками очільників органів державної влади та їхніх прес-служб. Ярина була одним із засновників UAPR (Української асоціації зі зв’язків з громадськістю) та очолювала її правління у 2007–2008 роках.

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Tue, 28 Apr 2015 11:12:59 +0300
Майстер-класи для психологів https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1917-maister-klasy-dlia-psykholohiv https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1917-maister-klasy-dlia-psykholohiv Майстер-класи для психологів

У рамках практичної частини вивчення дисципліни «Основи психологічної практики» (викладач – доцент Ірина Сингаївська) відбулася зустріч студентів 4 курсу бакалаврату з досвідченими психологами-практиками Наталією Бойченко та Анною Сазоновою-Беньковською.

Наталія Бойченко – психоаналітик, фахівець з індивідуальної терапії дорослих та підлітків, сімейний консультант, член Української асоціації психоаналізу, ведуча груп психологічної підтримки та соціальної реабілітації людей, які отримали травматичний досвід, – провела майстер-клас «Основні теоретичні підходи в психотерапії дітей та підлітків», під час якого ознайомила студентів з підходами, методами та формами психотерапевтичної роботи.

Анна Сазонова-Беньковська – практичний психолог-консультант з проблем дитячо-батьківських стосунків, арт-терапевт, казкотерапевт, психолог середньої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 м. Києва – провела майстер-клас «Поєднання методів казкотерапії та арт-терапії в роботі з дітьми», під час якого студенти ознайомилися з особливостями практичного застосування таких методів.

Обидва майстер-класи були змістовними, насиченими цікавою та корисною інформацією, дозволили студентам зануритися в атмосферу професійної творчості й фахового самовдосконалення. Щиро вдячні колегам – Наталії та Анні!

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Tue, 28 Apr 2015 09:04:40 +0300
«Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)» на Івано-Франківщині https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1985-ya-sklav-zno-ya-supergeroj-na-ivano-frankivshchini https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1985-ya-sklav-zno-ya-supergeroj-na-ivano-frankivshchini «Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)» на Івано-Франківщині

24 квітня 2015 року, у день проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури,  на десяти пунктах тестування міста Коломиї та Коломийського району, а також Косівського, Снятинського і Городенківського районів Івано-Франківської області відбулася акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)». В організації заходу брали участь викладачі і студенти Коломийського коледжу та Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК».

Нагадаємо, що мета акції «Я склав ЗНО! Я – Супергерой:)», яку проводить Університет «КРОК», – підтримати учасників зовнішнього незалежного оцінювання під час складних випробувань.


]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Mon, 27 Apr 2015 18:46:00 +0300
Увага! 24 квітня – ЗНО https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/item/1907-uvaha-24-kvitnia-zno https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/item/1907-uvaha-24-kvitnia-zno Увага! 24 квітня – ЗНО

Шановні студенти, співробітники та відвідувачі Університету «КРОК»!

24 квітня вільний допуск у корпус та робота всіх підрозділів розпочнеться о 15:30 після завершення ЗНО з української мови та літератури.

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Оголошення Thu, 23 Apr 2015 23:31:24 +0300
Я склав ЗНО! Я – Супергерой :) https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/ya-sklav-zno-ya-supergeroj https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/ya-sklav-zno-ya-supergeroj Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)

Університет «КРОК» запрошує випускників  11-х класів взяти участь у фотомарафоні в рамках акції Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)

Долучитися до проекту дуже просто – насамперед потрібно отримати значок «Супергероя». Стати його власником може кожен учасник ЗНО з української мови та літератури, що проходитиме 24 квітня. Потрібно лише після завершення випробування підійти до волонтерів акції у фірмових «супергеройських» футболках. Вони зустрічатимуть учасників оцінювання біля пунктів тестування. Звертаємо вашу увагу, що акція охопить Київ та частину міст Київської області.

Фотомарафон триватиме з 24 квітня до 27 червня і включатиме кілька етапів:

 1. 24 квітня отримайте значок «Супергероя» і до 29 квітня підпишіться на сторінку акції в Instagram – ZNO_SUPERHERO
 2. З 1 по 16 травня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото із «супергеройським» значком на тему «Я ♥ українську мову та літературу» з хештегом #зносупергерой_1
 3. З 18 по 30 травня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото зі значком «Супергероя» на тему «Я володію іноземною мовою» з хештегом #зносупергерой_2
 4. З 1 по 13 червня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото з акційним значком на тему «Я творю історію України» з хештегом #зносупергерой_3
 5. З 15 по 27 червня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото з «супергеройським» значком на тему «Я вивчаю та відкриваю планету» з хештегом # зносупергерой_4

Звертаємо увагу, що після завершення кожного етапу проходитиме розіграш призів для «Супергероїв» – екоторбинок та ексклюзивних рюкзаків.

Запрошуємо вас взяти участь у всіх етапах фотомарафону та отримати можливість 28 червня стати учасником розіграшу додаткових призів.

Мета акції Я склав ЗНО! Я – Супергерой :) – підтримати учасників зовнішнього незалежного оцінювання, подарувати їм гарний настрій та віру у власні сили. А для тих, хто планує вступати до Університету «КРОК», участь у акції – це ще й можливість отримати знижку в оплаті навчання на першому курсі. Для цього учаснику акції потрібно до 31 липня 2015 року подати до Приймальної комісії документи на вступ та флаєр, отриманий разом зі значком «Супергероя».

Шановні випускники! Попереду у Вас багато випробувань, проте й чимало перемог. Ми хочемо, щоб перші кілька кроків до мети Ви пройшли більш впевнено і з гарним настроєм. Бажаємо Вам досягти успіху в усьому, що Ви запланували, вступити до омріяних навчальних закладів і здобути улюблені професії. Ми віримо у Вас! 

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Оголошення Thu, 23 Apr 2015 20:08:15 +0300
Вітаємо з перемогою! https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1905-vitaiemo-z-peremohoiu https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1905-vitaiemo-z-peremohoiu Вітаємо з перемогою!

22–23 квітня на базі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) проходила Всеукраїнська студентська олімпіада з напрямку «Управління проектами».

Представники Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК» зайняли на олімпіаді призові місця:

 • Каравезер Катерина Володимирівна – І місце
 • Кириленко Олександр Григорович – ІІІ місце

Щиро вітаємо наших студентів магістерської спеціальності «Управління проектами», які додали до скарбниці успіхів Університету «КРОК» ще дві нагороди, і зичимо їм подальших командних і особистих досягнень на професійному шляху!

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 23 Apr 2015 19:51:57 +0300
Міжнародна науково-практична конференція https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1904-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiia https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1904-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiia Міжнародна науково-практична конференція

9 квітня 2015 року в стінах Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми застосування цивільного та господарського законодавства».

Організатори конференції – Коледж економіки, права та інформаційних технологій, юридичний факультет та науково-організаційний відділ Університету «КРОК», а також Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України. Співорганізатором стала Рада директорів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації міста Києва.

У роботі наукового заходу взяли участь понад 80 учасників, серед яких 5 докторів юридичних наук та 10 кандидатів юридичних наук.

Плідна робота учасників конференції проходила в чотирьох секціях: «Цивільного права та процесу № 1», «Цивільного права та процесу № 2», «Господарського права та процесу», «Актуальних проблем інтелектуальної власності».

Висловлюємо вдячність керівництву навчальних закладів, представники яких взяли участь заході:

 1. Коледж економіки, права та інформаційних технологій
 2. Юридичний факультет ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
 3. Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України
 4. Економічний коледж ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 5. Юридичний інститут Національного авіаційного університету
 6. Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка
 7. Білоруський державний університет
 8. Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка
 9. Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка
 10. Київський міжнародний університет
 11. Білоруський Інститут правознавства
 12. Навчально-науковий інститут права та психології Національної академії внутрішніх справ
 13. Спеціалізована школа І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг’єрі
 14. Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
 15. Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного
 16. Державний педагогічний університет Молдови «Ion Creangă»
 17. Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України
 18. Київський університет права Національної академії наук України
 19. Науково-дослідний інститут фінансового права Національного університету державної податкової служби України
 20. Київський фінансово-економічний коледж Національного університету державної податкової служби України
]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 23 Apr 2015 19:18:35 +0300
Міс та Містер «КРОКу» – 2015 https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1903-mis-ta-mister-kroku-2015 https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1903-mis-ta-mister-kroku-2015 Міс та Містер «КРОКу» – 2015

22 квітня в Університеті відбувся щорічний конкурс «Міс та Містер КРОКу», організований департаментом зі студентських питань спільно з Культурним центром. 

Незважаючи на прохолоду за вікном, у актовій залі Університету «КРОК» панувала гаряча атмосфера. Це й не дивно, адже відбувалося найяскравіше, найемоційніше та найочікуваніше шоу року «Міс та Містер Університету «КРОК» – 2015» – конкурс, який дозволяє розкрити творчі здібності, знайти нових друзів, вчить працювати в команді.

Щороку ми обираємо найяскравіших студента та студентку, які гордо носять звання Міс та Містера «КРОКу». Цього року радість глядачам дарували аж 19 учасників: 10 мужніх хлопців та 9 тендітних дівчат. Загальною темою конкурсу став усім відомий роман А. Дюма «Три мушкетери». За сценарієм шоу Кардинал та його помічники обирали серед учасників головних осіб – Мушкетера та  чарівну Леді. Учасники змагалися у різноманітних конкурсах (портфоліо, дефіле, візитка, талант та дефіле в стилі). Протягом усіх етапів потенційні Міс та Містер демонстрували свої найкращі якості, і перед журі було поставлено вкрай важке завдання – обирати кращих із кращих. 

Заради об'єктивності оцінки до журі конкурсу було запрошено людей, які не мають жодного відношення до Університету. Тож за виконання цієї почесної місії взялися Ольга Гольцова, директор модельного агентства «Гоумодел», Сергій Неділько, президент молодіжної громадської організації «Клуб самозахисту «ГРАНІТ» та діючий тренер з рукопашного бою айкідо і самозахисту, Тетяна Гойко, голова молодіжної громадської організації «Україна, Молодість, Надія», директор дитячого клубу «Розумник», засновник організації «Волонтерський рух за життя», продюсер конкурсу «Молоді таланти – 2013», Дмитро Коренєв, провідний український фотограф.

Отже, за рішенням журі номінації розподілилися таким чином: 
Містер дівочих мрій – Костянтин Сарафінас 
Міс Елегантність – Дарія Мазур 
Містер Артистизм – Віктор Пушкарук 
Міс Грація – Юлія Лукасєвич 
Містер Мужність – Вадим Донцов 
Міс Шарм – Лариса Чарупа 
Містер Стиль – Наум Анабтаві 
Міс Конгеніальність – Анна Шупило 
Містер Оригінальність – Джонатан Тела 
Міс Чарівність – Вікторія Марченко 
Містер Промениста посмішка – Сергій Христенко 
Міс Фото – Олеся Андрієнко 
Містер Фото – Юрій Бикаленко 
Міс Талант – Діана Германчук 
Містер Талант – Роман Поботін

Друга віце-міс – Аліна Гольцева 
Другий віце-містер – Олександр Белугін 
Перша віце-міс – Вікторія Ковальчук 
Перший віце-містер – Олег Машовець

Міс Університету «КРОК» – Анна Шупило 
Містер Університету «КРОК» – Вадим Донцов 

І саме Анна та Вадим представлятимуть Університет протягом наступного року на різноманітних заходах.

Глядачі також обрали своїх фаворитів:
Міс глядацьких симпатій – Аліна Гольцева 
Містер глядацьких симпатій – Олександр Белугін

Дякуємо всім, хто був причетний до створення цього неймовірного свята:  Денису Мігалю, Отарі Векуа, Альоні Карпенко, Ігорю Степанченку, В’ячеславу Назаренку, Девіду Вачілі, Олександрі Щеці, Альоні Бабат, Валерії Євтушенко, звукорежисеру Георгію Атрощенко, керівнику Театру танцю «КРОК» Інні Бєлозор, керівнику вокальної студії Сергію Дудку, заступнику директора Культурного центру Олександру Карапетяну, Анастасії Войтенко, Лілії Лавренюк, Ліані Шмаковій, Марині Коцур, Владу Даниленку, Яні Ященко, Даніїлу Бабенку, Поліні Костирі, Дмитру Корсуновському, Андрію Дерябкіну, Дмитру Рачинському, Олександру Петрусенку, Наталії Титаренко, Катерині Чабалі.

Особлива подяка режисеру-постановнику конкурсу Роману Дубенському та директору департаменту зі студентських питань Наталії Ковальчук.

«Il n'y a pas de perdants mais uniquement des gagnants»
Переможених немає, є лише переможці! Тож ми щиро вітаємо всіх учасників, зичимо їм подальших успіхів та чекаємо нових конкурсантів наступного року!

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 23 Apr 2015 17:52:49 +0300
Добрих справ не буває забагато https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1902-dobrykh-sprav-ne-buvaie-bahato https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1902-dobrykh-sprav-ne-buvaie-bahato Добрих справ не буває забагато

До проекту «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя» долучаються все нові учасники. Проте й ті «КРОКівці», які вже здавали кров у Київському міському центрі крові, готові й надалі брати участь у добрій справі.

Так, 9 квітня 2015 року два студенти – Степанченко Ігор та Бабат Альона – вдруге стали донорами. Вони здали  літр крові першої групи.

Нагадуємо, що мета проекту – допомога якомога більшій кількості людей, які потребують переливання крові. Ми закликаємо приєднуватися до учасників проекту, щоб запалювати життя та дарувати надію тим, кому вона необхідна – дорослим чи дітям, хворим або пораненим. Саме Ви можете врятувати комусь життя, а ми Вам в цьому допоможемо.

Приєднатися дуже просто, потрібно лише:

 1. Мати бажання допомогти людям, які цього потребують
 2. Відповідати критеріям, необхідним для донорства: будь-яка практично здорова людина у віці від 18 до 60 років, якщо немає протипоказань. Люди з масою тіла менше 50 кг або зростом менше 150 см допускаються до донорства в індивідуальному порядку
 3. Зв'язатися з керівниками проекту для отримання інформації за телефоном 093-978-80-11 (Степанченко Ігор) та в групі ВКонтакті
 4. Прийти до пункту збору крові та здати її з такими ж донорами, як Ви.

Ми чекаємо на Вас!

Кличте друзів та знайомих, щоб робити добро РАЗОМ, адже це так просто!

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 23 Apr 2015 13:15:44 +0300
Salida Cruzada – 8 кроків танго https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1901-salida-cruzada-8-krokiv-tanho https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1901-salida-cruzada-8-krokiv-tanho Salida Cruzada – 8 кроків танго

15 активістів Студентської ради відвідали Новий театр на Печерську та подивилися виставу «8 кроків танго».

У ній майстерно проведена паралель між пристрасним танцем і розвитком стосунків між чоловіком і жінкою.

Якщо ви танцювали танго, то знаєте про те різноманіття переживань і почуттів, що відображене в ньому. Цей запальний, загадковий танець поєднує дві душі, робить їх одним цілим. І не придумали люди більш чутливого і всеосяжного танцю, ніж танго. Як і інші, він має свою структуру. Перші 8 кроків початкові. Але кожна пара пройде їх по-своєму. Тому що танго – це насамперед імпровізація.

Зворушлива, з позитивним закінченням постановка про етапи кохання дозволяє провести час з користю і насолодою. Цікаво буде всім. Дуже вдало показані перші кроки: знайомство, пошук спільних тем для розмов, довіра, розвиток стосунків.

На виставі кожен зміг побачити або згадати себе: ті ж фрази, дії, емоції, розмови. Ну а якщо не себе, то коханого чи кохану, зрозуміти його чи її поведінку. У виставі все взято з життя, дуже точно підібрані жарти і афоризми. Останні кроки відображено так само добре, як і перші. Оригінальна і цікава фінальна частина.

Неперевершений гумор, віртуозна гра акторів, міміка, жести, характери – приголомшливі! Вражає тонкий психологізм.

Результат вистави – піднесений настрій і відчуття готовності до чогось добре відомого і водночас хвилюючого та незвіданого, що називається Кохання.

Не докладай стільки зусиль – все найкраще трапляється несподівано. Але все, що трапляється, має причину...

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 23 Apr 2015 13:09:47 +0300
Благодійний квест https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1900-blahodiinyi-kvest https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1900-blahodiinyi-kvest Благодійний квест

16 квітня 2015 року відбувся благодійний квест «Майдан творить дива», організатором якого виступила Мала Академія наук України. У квесті взяла участь і наша «КРОКівська» команда від Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Студенти ІІ курсу Василевська Анастасія, Бутенко Марія, Ященко Юлія під керівництвом Гричиної Дарії Василівни мали змогу проявити свої аналітичні здібності, спритність, кмітливість, а також просто з користю провести час. Квест був багатим на цікаві факти, пошуки листівок із загадками та смачними бонусами. Врешті-решт за кількістю набраних балів було обрано команду переможців.

Тож вітаємо з перемогою в благодійному квесті Бутенко Марію та Василевську Анастасію!

Проте перемога не була головним завданням у цьому змаганні: усі кошти, які учасники – діти та студенти – вносили до фонду, передадуть на лікування пораненим із зони АТО.

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 23 Apr 2015 13:06:02 +0300
Олімпіади в Коледжі https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1899-olimpiady-v-koledzhi https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1899-olimpiady-v-koledzhi Олімпіади в Коледжі

У другій половині березня в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій були проведені олімпіади з дисциплін загальноосвітньої підготовки для студентів І та ІІ курсів.

Вітаємо переможців!

Олімпіада з історії України

 • І місце – Логош Вікторія (група «Право-2-14»)
 • ІІ місце – Дємков Олексій (група «Економіка підприємства-14»)
 • ІІ місце – Дикун Дмитро (група «Право-2-14»)
 • ІІІ місце – Мохорт Сергій (група «Економіка підприємства-14»)
 • ІІІ місце – Озманов Роман (група «Економіка підприємства-14»)
 • ІІІ місце – Супруненко Марія (група «ОПСІК-14»)

Олімпіада з англійської мови

 • І місце – Урніш Віра (група «Фінанси і кредит-екслюзив-14»)
 • І місце – Дємков Олексій (група «Економіка підприємства-14»)
 • ІІ місце – Данілова Маріанна (група «Фінанси і кредит-екслюзив-14»)
 • ІІ місце – Мохорт Сергій (група «Економіка підприємства-14»)
 • ІІ місце – Борисова Анна (група «Фінанси і кредит-13»)
 • ІІІ місце – Бузовецька Ганна (група «Фінанси і кредит-екслюзив-14»)
 • ІІІ місце – Горбаченко Олександра (група «Право-1-13»)
 • ІІІ місце – Ященко Юлія (група «Право-2-13»)

Олімпіада з математики

 • І місце – Данілова Маріанна (група «Фінанси і кредит-екслюзив-14»)
 • ІІ місце – Дємков Олексій (група «Економіка підприємства-14»)
 • ІІІ місце – Желепа Аліна (група «Фінанси і кредит-екслюзив-14»)

Олімпіада з фізики

 • І місце – Євтушенко Ілля (група «РПЗ-1-14»)
 • ІІ місце – Барабаш Даніїл (група «РПЗ-1-14»)
 • ІІІ місце – Данілова Маріанна (група «Фінанси і кредит-екслюзив-14»)
 • ІІІ місце – Сандаков Андрій (група «РПЗ-1-14»)

Слід зазначити, що Урніш Віра стала призером міської олімпіади з англійської мови, зайнявши ІІ місце. І це вже стало гарною традицією для нашого коледжу. Адже минулого року Кудряшов Євгеній здобув ІІ місце, а позаминулого Хрістман Карина посіла І місце.

До речі, 15 квітня призери олімпіади з математики Данілова Маріанна і Дємков Олексій та з фізики Євтушенко Ілля і Барабаш Даніїл захищали честь нашого Коледжу на міських олімпіадах. Зичимо їм успіхів та сподіваємось на гарні результати!

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Thu, 23 Apr 2015 12:26:30 +0300
Зробимо Україну чистою! – 2015 https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/zrobimo-ukrajinu-chistoyu-2015 https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/zrobimo-ukrajinu-chistoyu-2015 Зробимо Україну чистою! – 2015

25 квітня 2015 року відбудеться наймасштабніший екологічний проект «Зробимо Україну чистою! – 2015», який є частиною молодіжного руху «Let’s do it!». Минулого року в Україні акція з прибирання зібрала понад 170 000 учасників.

Наші студенти, члени екологічного клубу «ЛОТОС», беруть активну участь у підготовці цього заходу та вже 5 років поспіль відповідають за забезпечення прибирання парку «Нивки». Традиційно до акції долучаються співробітники, випускники, студенти зі своїми друзями та батьками.

Цього року відбудеться прибирання галявини ім. О.А. Білоконя (колишнього директора департаменту зв’язків з громадськістю та реклами), що 2010 року була насаджена в парку учасниками проекту «Піраньї КРОКу». Щороку дерева на галявині прикрашаються стрічками на знак пам’яті про ідейного засновника проекту.

Серед усіх учасників акції будуть розіграні корпоративні екофутболки.

Зустріч учасників – 25 квітня о 10:45 біля центрального входу до Університету «КРОК».

Умови участі: зручна форма одягу.

Запрошуємо всіх «КРОКівців» долучитися до корпоративної акції та зробити свій внесок в очищення природи!

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Оголошення Tue, 21 Apr 2015 20:42:41 +0300
День відкритих дверей – 25 квітня https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/den-vidkrytykh-dverei-2015-04-25 https://www.krok.edu.ua/ua/ogoloshennya/den-vidkrytykh-dverei-2015-04-25

У гості до «КРОКу»

Університет «КРОК» і Коледж економіки, права та інформаційних технологій проводять День відкритих дверей

25 квітня об 11.00 «КРОК» відкриває двері майбутнім студентам – учням 9 та 11 класів, запрошуючи їх до знайомства в затишній атмосфері навчального корпусу на Лагерній, 30–32.

Для своїх гостей «КРОК» приготував презентації спеціальностей і напрямів підготовки, екскурсії та спілкування з представниками Приймальної комісії, які нададуть інформацію про особливості вступу в 2015 році і роз’яснять нюанси нового законодавства в галузі освіти.

Університет «КРОК» – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що здійснює підготовку фахівців за напрямами: «Правознавство», «Психологія», «Туризм», «Комп’ютерні науки», «Міжнародна інформація», «Міжнародний бізнес», «Менеджмент», «Міжнародна економіка», «Маркетинг», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства». На базі всіх напрямів розроблено актуальні спеціалізації.

«КРОК» надає своїм студентам широкі можливості для здобуття додаткової освіти, реалізуючи цікаві освітні проекти та залучаючи до їхньої розробки фахівців-практиків, представників провідних компаній.

До складу Університету входить Коледж економіки, права та інформаційних технологій, де здобувають освіту майбутні фахівці у галузях економіки, права, комп’ютерних наук, а також майбутні спеціалісти з оціночної діяльності і готельного обслуговування.

Випускники Університету та Коледжу отримують дипломи державного зразка.

Дорогі вступники, чекаємо вас, а також ваших батьків і друзів на Дні відкритих дверей, де з радістю відповімо на всі ваші запитання, познайомимо з одним із кращих недержавних вищих навчальних закладів та одним із «найбільш студентських» університетів України!

Зареєструватися на захід можна на сайті Університету. Додаткова інформація – за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07.

]]>
krok@krok.edu.ua (www.facebook.com/TRUEMAKER) Оголошення Mon, 20 Apr 2015 16:00:43 +0300
Брейн-ринг «Ерудит КРОКу» https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1891-brein-rynh-erudyt-kroku https://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/1891-brein-rynh-erudyt-kroku Брейн-ринг «Ерудит КРОКу»

Студентська рада юридичного факультету 8 квітня провела брейн-ринг «Ерудит КРОКУ». У грі взяли участь 5 команд, до складу яких ввійшло 26 студентів.

Учасники активно демонстрували свої інтелектуальні здібності, отримуючи  задоволення від захоплюючої гри.

За результатами брейн-рингу перше місце посіла команда КЕПІТу (Воробйов Олексій, Кисіль Анна, Вачиля Девід, Нагалієв Рустем, Поварчук Альона), друге зайняла команда ЮФ (Георгієва Вікторія, Барбон Олександра, Винниченко Юлія, Семенюк Юлія, Бабат Альона, Колодяжний Владислав), третє вибороли представники ФМВ (Січевлюк Антон, Кубенко Ярослав, Бондар Владислав, Підчасюк Михайло, Лаптєв Сергій), на четвертому місці опинилися студенти ФЕПу (Сидорова Вероніка, Войтенко Анастасія, Харчук Валентина, Фігіна Лілія, Бурдель Юлія, Касьян Олег), на п’ятому – ІІКТ (Бойко Богдан, Святненко Євген, Губін Олександр, Ніколаєв Андрій, Бикаленко Юрій).

Усі команди отримали заохочувальні призи.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікаву гру. З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч!  

]]>
krok@krok.edu.ua (SIM-52) Новини та події Tue, 14 Apr 2015 17:42:11 +0300